Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 червня, 00:45:33

Держекоінспекція на Чернігівщині призупинила діяльність підприємства, що забруднювало довкілля

13.03.2012   12:54Агенцiя

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області під час планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ПАТ "Кінотехпром" (м. Чернігів) виявила порушення вимог ст. 11 Закону України "Про охорону атмосферного повітря".

У своїй діяльності пов'язаній з технічним обслуговуванням та ремонтом автомобілів, виробництвом вузлів, деталей та приладів для автомобілів та напівпричепів, виробництвом автомобільних кузовів, причепів та напівпричепів, для опалення приміщень ПАТ "Кінотехпром" використовує котли на природному газу марки ACV та PROTERM.

Крім того, в процесі технічного обслуговування та ремонту автомобілів ПАТ "Кінотехпром" використовується зварювальний пост.

Вказані пристрої є стаціонарними джерелами викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Експлуатація зварювального посту, трьох котлів на природному газу марки ACV та PROTERM проводиться ПАТ "Кінотехпром" за відсутності дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

У зв'язку з порушенням чинного природоохоронного законодавства експлуатація джерел викидів забороняється законом і підлягає безумовному зупиненню.

http://www.menr.gov.ua/content/article/10277
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 9 нових випадків COVID-19

Виявлено 9 нових випадків COVID-19 17:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 червня в області зафіксовано 9 нових випадків COVID-19.

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини