Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 08:10:44

Нехтування заходами безпеки обертається трагедією. ФОТО

13.03.2012   10:12Агенцiя

Незважаючи на те, що морози поступово відступають, ситуація з пожежами і загибеллю людей на Чернігівщині залишається напруженою.

Лише протягом святкових та вихідних днів в області виникло 13 пожеж, внаслідок яких загинуло дві людини. Основними причинами такої ситуації залишається необережність громадян у поводженні з вогнем, а також несправність приладів опалення й електромереж.

Так, 8-го березня о 20:39 в м. Чернігові по вул. Маліновського сталася пожежа металевого вагончику. Під час гасіння пожежі рятувальники знайшли обгоріле тіло чоловічої статі. Причиною трагедії послужила необережність під час куріння загиблого.

9-го березня на початку першої години ночі в смт М-Коцюбинське Чернігівського району виникла пожежа вагончику, внаслідок якої загинув 62-річний місцевий житель. Чоловік охороняв церкву, де наразі проводяться будівельні роботи. Пожежу помітили односельці та викликали рятувальників. Нажаль, допомогти йому було запізно. Надихавшись небезпечного чаду людина загинула. Ймовірніше за все причиною пожежі послужило коротке замикання освітлювальної електромережі

У зв’язку з цим, Управління Держтехногенбезпеки в Чернігівській області звертається до мешканців області з проханням дотримуватись вимог пожежної безпеки! Проявляйте обережність у поводженні з вогнем та при курінні. Перевіряйте справність приладів опалення та електрообладнання.
Дбайте про своє та життя.


Прес-служба Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини