Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 квітня, 15:49:20

Про епідемічну ситуацію з кору

13.03.2012   09:30Агенцiя

За вихідні в області зареєстровано 2 випадки з підозрою захворювання на кір в м.Чернігові (І - студент медичного коледжу, ІІ - приватний підприємець, який напередодні перебував у Львівській області).

З початку року в області зареєстровано 38 випадків захворювання на кір, в т.ч. 3 діагнози кору підтверджені лабораторно, 35 - встановлені клінічно. Під підозрою з діагнозом «кір» - 10 хворих.

На сьогодні госпіталізовані 13 хворих.
Впродовж останнього тижня випадків захворювання (підозри) на кір в юридичному коледжі не зареєстровано, всього станом на 12.03.2012 року 30 випадків кору та 2 випадки краснухи (карантин триватиме ще 2 тижні).

В Чернігівському медичному коледжі зареєстровано 3 випадки захворювання на кір серед студентів. Проводиться комплекс протиепідемічних заходів.

Епідситуація знаходиться на контролі санепідслужби.

http://cnoblses.net.ua/news/new.php?id=464

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.