Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 05:09:22

Молодь в дії

29.09.2015   18:26Агенцiя

Випускники трьох Шкіл Лідера - активнамолодь з Чернігівської та Сумської областей – презентували свої історії успіху та обговорили перспективи молодіжного лідерства в Україні під час дводенної конференції «Молоді в дії» 28-29 вересня в місті Чернігові.

Відкриваючи конференцію, керівник проекту Олександр Підгорний зауважив, що тематика заходу є актуальною, адже вона піднімає таке важливе питання, як зміцнення міжрегіонального молодіжного співробітництва та мережування, а також посилення розуміння та сприйняття молоддю демократичних цінностей.

З вітальним словом до учасників конференції також звернулися:
- Віктор Бистров, заступник Чернігівського міського голови,
- Сергій Семенченко, начальник відділу Департаменту сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА
- Валерій Семенець, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради.

Першим днем конференції керували амбітні лідери з міста Суми. Учасники конференції проводили секційні засідання та вели обговорення на теми «Можливості участі громадських організацій у розвитку формальної та неформальної освіти» та «Досвід громадських організацій в умовах кризи громадянського суспільства».Валерій Семенць провів практикум розвитку інтелекту, де молоді лідери змогли відчути себе на грі «Що? Де? Коли?» та активно проявити свої навички як начитаних та всебічно розвинених людей.

На другий день естафета проведення конференції перейшла до чернігівців, котрі провели тренінг на тему «Лідерство на практиці. Публічні виступи» і практично розглянули дії та методи  щодо боротьби з хвилюванням перед виступом в незнайомій аудиторії.

Також під час секційних засідань учасники мали змогу ознайомитись, обговорити та обмінятись думками стосовно більш активно просування питання міжрегіональних зв'язків і співробітництва, навчання молодих людей бути лідером, а також бути соціально і морально відповідальними по відношенню один до одного.

Закінчення конференції та підбиття підсумків пройшло в форматі дискусії та обговорення, що кожному дала ця конференція та як просувати подальше співробітництво з молоддю між регіонами України.

Історії успіху та результати, які були представлені учасниками конференції, демонструють, що в Україні збільшується мережа молодих активістів, які займають активну позицію та ведуть за собою молодь і волонтерів, створюючи соціальні зміни.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 59 нових випадків COVID-19

Виявлено 59 нових випадків COVID-19 17:00

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА, станом на 3 березня в області зафіксовано 59 нових випадків COVID-19.

Кабмін погодив кандидатуру першого заступника голови Чернігівської ОДА

Кабмін погодив кандидатуру першого заступника голови Чернігівської ОДА 14:54

Кабінет Міністрів України погодив кандидатуру Бойко Олену Анатоліївну першим заступником голови Чернігівської ОДА.

За фактом завдання тілесних ушкоджень ліцеїсту відкрито кримінальне провадження

За фактом завдання тілесних ушкоджень ліцеїсту відкрито кримінальне провадження 14:48

За процесуального керівництва Чернігівської місцевої прокуратури проводиться розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом завдання тілесних ушкоджень вихованцю Чернігівського ліцею з посиленою фізичною підготовкою (ч. 1 ст. 121 КК України).

Блокування прийняття бюджету 2021: останній шанс отримати посади в Прилуцький міській раді

Блокування прийняття бюджету 2021: останній шанс отримати посади в Прилуцький міській раді 13:31

Політична криза, що триває наразі в місцевому парламенті, досягла свого піку. Опозиційна група депутатів постійно ігнорує роботу сесії, через що заблоковано ухвалення ряду важливих питань, зокрема – прийняття бюджету на 2021 рік.

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен 13:11

Під час зустрічі вони обмінялися привітаннями та обговорили питання створення меморіалу на місці перепоховання корюківців, загиблих від рук нацистів 1-2 березня 1943 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини