Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 12:05:12

Молодь в дії

29.09.2015   18:26Агенцiя

Випускники трьох Шкіл Лідера - активнамолодь з Чернігівської та Сумської областей – презентували свої історії успіху та обговорили перспективи молодіжного лідерства в Україні під час дводенної конференції «Молоді в дії» 28-29 вересня в місті Чернігові.

Відкриваючи конференцію, керівник проекту Олександр Підгорний зауважив, що тематика заходу є актуальною, адже вона піднімає таке важливе питання, як зміцнення міжрегіонального молодіжного співробітництва та мережування, а також посилення розуміння та сприйняття молоддю демократичних цінностей.

З вітальним словом до учасників конференції також звернулися:
- Віктор Бистров, заступник Чернігівського міського голови,
- Сергій Семенченко, начальник відділу Департаменту сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА
- Валерій Семенець, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради.

Першим днем конференції керували амбітні лідери з міста Суми. Учасники конференції проводили секційні засідання та вели обговорення на теми «Можливості участі громадських організацій у розвитку формальної та неформальної освіти» та «Досвід громадських організацій в умовах кризи громадянського суспільства».Валерій Семенць провів практикум розвитку інтелекту, де молоді лідери змогли відчути себе на грі «Що? Де? Коли?» та активно проявити свої навички як начитаних та всебічно розвинених людей.

На другий день естафета проведення конференції перейшла до чернігівців, котрі провели тренінг на тему «Лідерство на практиці. Публічні виступи» і практично розглянули дії та методи  щодо боротьби з хвилюванням перед виступом в незнайомій аудиторії.

Також під час секційних засідань учасники мали змогу ознайомитись, обговорити та обмінятись думками стосовно більш активно просування питання міжрегіональних зв'язків і співробітництва, навчання молодих людей бути лідером, а також бути соціально і морально відповідальними по відношенню один до одного.

Закінчення конференції та підбиття підсумків пройшло в форматі дискусії та обговорення, що кожному дала ця конференція та як просувати подальше співробітництво з молоддю між регіонами України.

Історії успіху та результати, які були представлені учасниками конференції, демонструють, що в Україні збільшується мережа молодих активістів, які займають активну позицію та ведуть за собою молодь і волонтерів, створюючи соціальні зміни.

Останні новини Чернігівщини

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

 На Чернігівщині попри перебої електропостачання вакцини зберігаються належним чином

На Чернігівщині попри перебої електропостачання вакцини зберігаються належним чином 10:45

Про це повідомила головна координаторка з вакцинальної кампанії в області Романа Сопотницька.

м. Ніжин: необережність під час куріння призвела до загибелі літньої жінки

м. Ніжин: необережність під час куріння призвела до загибелі літньої жінки 10:41

29 листопада о 21:47 до Служби порятунку "101" у м. Ніжин надійшло повідомлення про пожежу пункту приймання та сортування твердих побутових відходів КП «Виробниче управління комунального господарства».

З 1 грудня на Чернігівщині розпочинається заборона на лов раків

З 1 грудня на Чернігівщині розпочинається заборона на лов раків 10:39

Чернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 1 грудня 2022 року по 30 червня 2023 року (включно) в області триватиме заборона на вилов річкових раків на період їх спарювання, винощування ікри та першої линьки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини