Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 05:59:37

Бари Чернігова економлять на оренді, бо по документах є дитячими кафе

29.09.2015   11:15

У Чернігові ресторатори мінімізують орендну плату за комунальне майно, оскільки винаймають приміщення під дитяче кафе. Про це пише Ольга Кунтиш на сайті «Бюро аналізу політики».

Йдеться про будівлю у Чернігові на проспекті Миру,20. Тут знаходяться заклади громадського харчування, які орендують приміщення у КП «Діловий центр» Чернігіівської облради.

Орендарі сплачують невелику орендну плату, як за розміщення дитячих кафе та буфетів (без реалізації горілчаних виробів) за ставкою 8%. В той час як до деяких закладів мала б застосовуватись ставка по оренді не нижче 20%.

Договори оренди укладено довгострокові: з «Chicken HUT» (ТОВ «Р.І.А.А») на 10 років (до 2020 р.), «Паб Фальварек» (ПП «РІІА») – 15 років (до 2025 р.), «Океан» (ТОВ «Карат-2000» ) – 7 років (до 2019 р.). У свою чергу орендарі укладають договори суборенди, які дозволяють продаж алкогольних напоїв.

За словами директора КП «Діловий центр» правила оренди порушують, зокрема, у «Пабі Фальварек» ПП «РІІА». Частина приміщення, де здійснювався продаж алкогольних напоїв передана в суборенду ТОВ «Річмонд Клаб» за підвищеною відсотковою ставкою – 20% (сьогодні договір втратив силу), але дві кімнати ресторатори пабу до цього часу позиціонують як дитяче кафе-морозиво (за ставкою 8%). Одна з них – VIP-кімната, друга – більярдна зала зі столами. КП «Діловий центр» вимагав повісити таблички на дверях, які забороняють розпивати алкогольні напої у згаданих кімнатах, і використовувати їх виключно під дитяче кафе. Але власники закладу вимог не виконали.

У «Пабі Фальварек» журналістам повідомили, що «з дітьми до пабу іноді приходять, але це не дитячий заклад, спеціальних дитячих кімнат тут немає». Дізнавшись про мету журналістського візиту керівник закладу Людмила Сотник закрилася в кімнаті і передала через бармена, що відсутня.

Інший орендар ТОВ «Карат-2000» («Океан») – передало в суборенду частину приміщення ТОВ «Вал-Продсервіс». Термін дії договору суборенди закінчився 7 травня 2015 року. КП «Діловий центр» не погодив зміни до договору, бо вважав, що орендатор має сплачувати більшу відсоткову ставку за користування приміщенням. Суборендар «Вал-Продсервіс» поскаржився на дії КП до суду і в червні цього року виграв позов. Апеляцію КП «Діловий центр» подавати не став, посилаючись на безперспективність справи.

У фаст-фуді «Chicken HUT» продають пиво, яке з 1 липня цього року віднесено до алкогольних напоїв. Власники закладу пообіцяли виокремити зону для споживання пива площею 54 кв.м. і сплачувати за неї більшу орендну плату.

Від «Наших грошей»:

«Паб Фальварек» через ПП «РІІА» володіють Ігор Кравченко, Олеся Чубко і Катерина Розанова. Фірмою «Річмонд Клаб» володіють Дмитро Кравченко і Володимир Погуляй.

Заклад «Океан» через фірму «Карат-2000» належить Валентині Терещенко-Малашта і Лесі Філіповій. Власниками компанії «Вал-Продсервіс» є Олександр Кладько і Валентина Терещенко-Малашта.


http://nashigroshi.org/2015/09/29/bary-chernihova-ekonomlyat-na-orendi-bo-po-dokumentah-je-dytyachymy-kafe/
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 59 нових випадків COVID-19

Виявлено 59 нових випадків COVID-19 17:00

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА, станом на 3 березня в області зафіксовано 59 нових випадків COVID-19.

Кабмін погодив кандидатуру першого заступника голови Чернігівської ОДА

Кабмін погодив кандидатуру першого заступника голови Чернігівської ОДА 14:54

Кабінет Міністрів України погодив кандидатуру Бойко Олену Анатоліївну першим заступником голови Чернігівської ОДА.

За фактом завдання тілесних ушкоджень ліцеїсту відкрито кримінальне провадження

За фактом завдання тілесних ушкоджень ліцеїсту відкрито кримінальне провадження 14:48

За процесуального керівництва Чернігівської місцевої прокуратури проводиться розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом завдання тілесних ушкоджень вихованцю Чернігівського ліцею з посиленою фізичною підготовкою (ч. 1 ст. 121 КК України).

Блокування прийняття бюджету 2021: останній шанс отримати посади в Прилуцький міській раді

Блокування прийняття бюджету 2021: останній шанс отримати посади в Прилуцький міській раді 13:31

Політична криза, що триває наразі в місцевому парламенті, досягла свого піку. Опозиційна група депутатів постійно ігнорує роботу сесії, через що заблоковано ухвалення ряду важливих питань, зокрема – прийняття бюджету на 2021 рік.

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен 13:11

Під час зустрічі вони обмінялися привітаннями та обговорили питання створення меморіалу на місці перепоховання корюківців, загиблих від рук нацистів 1-2 березня 1943 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини