Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 13:25:17

Бари Чернігова економлять на оренді, бо по документах є дитячими кафе

29.09.2015   11:15

У Чернігові ресторатори мінімізують орендну плату за комунальне майно, оскільки винаймають приміщення під дитяче кафе. Про це пише Ольга Кунтиш на сайті «Бюро аналізу політики».

Йдеться про будівлю у Чернігові на проспекті Миру,20. Тут знаходяться заклади громадського харчування, які орендують приміщення у КП «Діловий центр» Чернігіівської облради.

Орендарі сплачують невелику орендну плату, як за розміщення дитячих кафе та буфетів (без реалізації горілчаних виробів) за ставкою 8%. В той час як до деяких закладів мала б застосовуватись ставка по оренді не нижче 20%.

Договори оренди укладено довгострокові: з «Chicken HUT» (ТОВ «Р.І.А.А») на 10 років (до 2020 р.), «Паб Фальварек» (ПП «РІІА») – 15 років (до 2025 р.), «Океан» (ТОВ «Карат-2000» ) – 7 років (до 2019 р.). У свою чергу орендарі укладають договори суборенди, які дозволяють продаж алкогольних напоїв.

За словами директора КП «Діловий центр» правила оренди порушують, зокрема, у «Пабі Фальварек» ПП «РІІА». Частина приміщення, де здійснювався продаж алкогольних напоїв передана в суборенду ТОВ «Річмонд Клаб» за підвищеною відсотковою ставкою – 20% (сьогодні договір втратив силу), але дві кімнати ресторатори пабу до цього часу позиціонують як дитяче кафе-морозиво (за ставкою 8%). Одна з них – VIP-кімната, друга – більярдна зала зі столами. КП «Діловий центр» вимагав повісити таблички на дверях, які забороняють розпивати алкогольні напої у згаданих кімнатах, і використовувати їх виключно під дитяче кафе. Але власники закладу вимог не виконали.

У «Пабі Фальварек» журналістам повідомили, що «з дітьми до пабу іноді приходять, але це не дитячий заклад, спеціальних дитячих кімнат тут немає». Дізнавшись про мету журналістського візиту керівник закладу Людмила Сотник закрилася в кімнаті і передала через бармена, що відсутня.

Інший орендар ТОВ «Карат-2000» («Океан») – передало в суборенду частину приміщення ТОВ «Вал-Продсервіс». Термін дії договору суборенди закінчився 7 травня 2015 року. КП «Діловий центр» не погодив зміни до договору, бо вважав, що орендатор має сплачувати більшу відсоткову ставку за користування приміщенням. Суборендар «Вал-Продсервіс» поскаржився на дії КП до суду і в червні цього року виграв позов. Апеляцію КП «Діловий центр» подавати не став, посилаючись на безперспективність справи.

У фаст-фуді «Chicken HUT» продають пиво, яке з 1 липня цього року віднесено до алкогольних напоїв. Власники закладу пообіцяли виокремити зону для споживання пива площею 54 кв.м. і сплачувати за неї більшу орендну плату.

Від «Наших грошей»:

«Паб Фальварек» через ПП «РІІА» володіють Ігор Кравченко, Олеся Чубко і Катерина Розанова. Фірмою «Річмонд Клаб» володіють Дмитро Кравченко і Володимир Погуляй.

Заклад «Океан» через фірму «Карат-2000» належить Валентині Терещенко-Малашта і Лесі Філіповій. Власниками компанії «Вал-Продсервіс» є Олександр Кладько і Валентина Терещенко-Малашта.


http://nashigroshi.org/2015/09/29/bary-chernihova-ekonomlyat-na-orendi-bo-po-dokumentah-je-dytyachymy-kafe/
 

Останні новини Чернігівщини

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

 На Чернігівщині попри перебої електропостачання вакцини зберігаються належним чином

На Чернігівщині попри перебої електропостачання вакцини зберігаються належним чином 10:45

Про це повідомила головна координаторка з вакцинальної кампанії в області Романа Сопотницька.

м. Ніжин: необережність під час куріння призвела до загибелі літньої жінки

м. Ніжин: необережність під час куріння призвела до загибелі літньої жінки 10:41

29 листопада о 21:47 до Служби порятунку "101" у м. Ніжин надійшло повідомлення про пожежу пункту приймання та сортування твердих побутових відходів КП «Виробниче управління комунального господарства».

З 1 грудня на Чернігівщині розпочинається заборона на лов раків

З 1 грудня на Чернігівщині розпочинається заборона на лов раків 10:39

Чернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 1 грудня 2022 року по 30 червня 2023 року (включно) в області триватиме заборона на вилов річкових раків на період їх спарювання, винощування ікри та першої линьки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини