Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 вересня, 06:10:10

Винесено вирок двом офіцерам міліції, які отримала хабара

29.09.2015   10:38Агенцiя

Деснянський районний суд м. Чернігова виніс вирок двом працівникам лінійного відділення міліції, які, зловживаючи впливом, отримали неправомірну вигоду.

Начальник лінійного пункту міліції та старший уповноважений лінійного відділення вимагали 1 тисячу доларів США від працівника локомотивного депо, обіцяючи уникнення відповідальності за вчинене ним кримінальне правопорушення – крадіжку паливно-мастильних матеріалів.

Співробітники СБУ затримали міліціонерів у грудні минулого року після одержання ними - 15 тисяч гривень.

Суд визнав фігурантів кримінального провадження винними за ч.2 ст.369-2 (одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення) Кримінального кодексу України. Зловмисникам призначено покарання у вигляді 3 та 2 років позбавлення волі з встановленням іспитового терміну.

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини