Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 13:09:34

Орендар не доплачує до бюджету - прокуратура реагує

29.09.2015   07:53

Господарським судом Чернігівської області задоволено позов прокурора Новгород-Сіверського району до ПАТ «Новгород-Сіверський завод будівельних матеріалів» про внесення змін до договору оренди земельної ділянки.

Підставою звернення до суду стали встановлені прокуратурою порушення вказаним товариством вимог земельного законодавства.

Так, за результатами вивчення прокуратурою району стану законності у сфері земельних відносин установлено, що товариством до бюджету щороку сплачується 77 тис грн орендної плати за використання земельної ділянки площею 55 га. Однак це становить 0, 43 % від вартості земельної ділянки, чим порушено вимоги ст. 288.5.1 Податкового кодексу України (з 01.04.2014 розмір орендної плати має становити не менше  3 % від нормативної грошової оцінки землі).

За результатами судового розгляду розмір щорічної орендної плати збільшено до 528 тис грн.


Довідково: 

Судами області вже розглянуто 23 позови міськміжрайпрокурорів про внесення змін до договорів оренди земель загальною площею 2 610 га. В результаті задоволення позовних вимог прокурорів вартість орендованих земель зросла з 30,5 млн грн до 47 млн грн, а розмір щорічної орендної плати – з 269 тис грн до 1,5 млн грн.
До бюджетів додатково вже надійшло понад 305 тис грн плати за договорами оренди землі, приведеними у відповідність до вимог законодавства за позовами прокурорів.

Останні новини Чернігівщини

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

 На Чернігівщині попри перебої електропостачання вакцини зберігаються належним чином

На Чернігівщині попри перебої електропостачання вакцини зберігаються належним чином 10:45

Про це повідомила головна координаторка з вакцинальної кампанії в області Романа Сопотницька.

м. Ніжин: необережність під час куріння призвела до загибелі літньої жінки

м. Ніжин: необережність під час куріння призвела до загибелі літньої жінки 10:41

29 листопада о 21:47 до Служби порятунку "101" у м. Ніжин надійшло повідомлення про пожежу пункту приймання та сортування твердих побутових відходів КП «Виробниче управління комунального господарства».

З 1 грудня на Чернігівщині розпочинається заборона на лов раків

З 1 грудня на Чернігівщині розпочинається заборона на лов раків 10:39

Чернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 1 грудня 2022 року по 30 червня 2023 року (включно) в області триватиме заборона на вилов річкових раків на період їх спарювання, винощування ікри та першої линьки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини