Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 14:17:22

Операція "Акциз - 2015" триває

28.09.2015   14:37Агенцiя

У квітні поточного року розпочата операція «Акциз-2015», основним завданням якої є очищення ринку підакцизних товарів від фальсифікату та незаконно ввезеної на територію України підакцизної продукції, збільшення надходжень акцизного податку до бюджету, активізації заходів із протидії незаконному обігу підакцизних товарів.

Так, з початку проведення операції з незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на суму майже 15,5 мільйонів гривень, виявлено „підпільний цех” з виробництва паливно-мастильних матеріалів та в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 1 кримінальне провадження за ч.3 ст. 204 Кримінального кодексу України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів з недоброякісної сировини (матеріалів), що становить загрозу для життя і здоров’я людей».
   
Оперативними співробітниками ДПІ у м. Чернігові і надалі проводитимуться заходи, які направленні на перекриття каналів незаконного постачання в Україну підакцизних товарів, зокрема, спирту, що надходить з Російської Федерації, а також тютюнових виробів іноземного виробництва.
   
Звертаємося до жителів м. Чернігова та Чернігівської області з проханням повідомляти  про факти незаконного обігу підакцизних товарів за тел.: 652-806,  652-813  та у письмовій формі відповідно до Закону України «Про звернення громадян».
 

Останні новини Чернігівщини

20 вересня - Всенародний День Батька

20 вересня - Всенародний День Батька 08:28

День Батька в Україні святкують у третю неділю вересня.

20 вересня - День працівників лісу

20 вересня - День працівників лісу 08:26

Встановлено Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.