Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 листопада, 06:21:35

В Чернігові та Прилуках міліція припинила незаконну діяльність гральних закладів

26.09.2015   15:28

Протягом доби в Чернігові та Прилуках працівники управління протидії злочинності в сфері економіки УМВС в Чернігівській області ліквідували замасковані гральні заклади.

За два тижні це вже четвертий та п'ятий гральний заклади, ліквідовані працівниками управління протидії злочинності в сфері економіки області. Обидва заклади знаходилися в центральних частинах міст поблизу ринків, де завжди багатолюдно, а отже - і попит на незаконні послуги чималий.

В Чернігові замаскований та закритий за броньованими дверима заклад було обладнано розгалуженою системою камер внутрішнього та зовнішнього відеоспостереження. Всередину могли потрапити тільки перевірені клієнти. В ході санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили 16 гральних автоматів, 8 комп'ютерів-симуляторів та записник з бухгалтерськими розрахунками ведення незаконного бізнесу.

В Прилуках навпаки - гральний заклад вільно приймав клієнтів, адже діяв він під виглядом цілком легального клубу для надання Інтернет-послуг. Однак «свої», перевірені люди могли тут отримати більше, ніж звичайний клієнт «з вулиці». В ході санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили 11 комп'ютерів, картки гравця допуску до участі в азартних іграх та бухгалтерську документацію.

За  даними фактами відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом) -карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання. Тривають заходи з виявлення на Чернігівщині інших гральних закладів, незалежно від їхнього розташування, приналежності та способу маскування.

Останні новини Чернігівщини

Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45

За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).

На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44

Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини