Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 лютого, 12:37:32

День машинобудівника у Чернігові був "Еталонним"

26.09.2015   06:48Агенцiя

В обласному центрі відбулися урочистості з нагоди Дня машинобудівника та 20-ї річниці заснування корпорації «Еталон», до складу якої входять декілька чернігівських підприємств. Участь у відзначенні взяв і голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч.

«Чернігів за радянських часів мав доволі потужний промисловий сектор економіки. Проте більшість об’єктів галузі до нашого часу не дожили. Причиною цьому є багато чинників, але факт залишається фактом. Тому особливо приємно сьогодні вітати вас, машинобудівники, з професійним святом. Адже чернігівські підприємства машинобудівної галузі вистояли і, дивлячись на ту продукцію, яку ви сьогодні з гордістю представляєте, можу сказати, що ви не лише зберегли, а й примножили здобутки підприємств. Упевнений, що і «Чернігівський ковальський завод», і «Український кардан», і «Чернігівський автозавод», які працюють у складі корпорації «Еталон», мають потенціал розвитку з огляду на рухомий склад пасажирського транспорту навіть однієї Чернігівщини», – звернувся до працівників галузі голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч у ході зборів у приміщенні обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка.

Присутнім демонструвалися художні номери, презентаційні матеріали компанії, нагороджували кращих працівників. Подяками Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч відзначив заступника головного технолога служби головного технолога ПрАТ «Чернігівський автозавод» Олександра Рубана, маляра малярного цеху того ж підприємства Сергія Юсухна та налагоджувальника дільниці з виготовлення деталей вантажних карданних валів ТОВ «Український кардан» Миколу Дерев’янка. Почесною грамотою відзначений Петро Здрилько – налагоджувальник дільниці з виготовлення деталей вантажних карданних валів ТОВ «Український кардан».

Приємною несподіванкою стало те, що перехідний прапор корпорації «Еталон», який із року в рік передається кращому підприємству об’єднання, цьогоріч вручили колективу «Чернігівського ковальського заводу». Традиційно в додачу до цієї відзнаки керівництво корпорації преміювало весь колектив.

Крім заходів у приміщенні театру, машинобудівники ще й організували виставку своєї продукції. Впродовж дня чернігівці та гості міста на Красній площі могли ознайомитися з технікою, виготовленою в Чернігові.

Останні новини Чернігівщини

Розкрито резонансне викрадення екскерівника

Розкрито резонансне викрадення екскерівника "Нафтогазвидобування" з вимаганням 200 млн дол США 11:15

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру п'ятьом особам, у тому числі організатору, у викраденні та катуванні екскерівника ПрАТ «Нафтогазвидобування», а на даний час народного депутата України IX скликання, а також у вимаганні грошей від його рідних (ст. 127, ст. 146, ст. 189 КК України).

Розвиток медичної інфраструктури як пріоритет для новостворених громад

Розвиток медичної інфраструктури як пріоритет для новостворених громад 10:55

У Чернігівській ОДА пройшла конференція «Децентралізація в умовах трансформації системи охорони здоров'я» за участю голови Чернігівської облдержадміністрації Анни Коваленко, т. в. о. голови Національної служби здоров'я України Андрія Віленського, директорки Північного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров'я України Вікторії Мілютіної, керівників громад Чернігівщини, медичних закладів області, керівників структурних підрозділів НСЗУ.

У Ніжинській громаді запрацювала робоча група з місцевого економічного розвитку

У Ніжинській громаді запрацювала робоча група з місцевого економічного розвитку 10:43

У великій залі виконавчого комітету пройшла зустріч кандидатів у члени робочої групи з місцевого економічного розвитку із програмним спеціалістом Програми «DOBRE» Наталією Сафроновою.

Програма трансформації мережі шкіл Чернігова затверджена

Програма трансформації мережі шкіл Чернігова затверджена 10:30

Програма трансформації мережі закладів загальної середньої освіти у місті Чернігові затверджена депутатами Чернігівської міської ради. Відповідне рішення прийняте на засіданні 5-ої сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання 25 лютого.

Представники Чернігівщини взяли участь у засіданні Ради громад і територій

Представники Чернігівщини взяли участь у засіданні Ради громад і територій 10:20

У четвер, 25 лютого, в Київському міжнародному конференц-центрі «Парковий» в рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30» відбулося засідання Ради громад та територій.