На Чернігівщині міліція припинила незаконну діяльність грального закладу
Вже третій за останні два тижні гральний заклад ліквідували працівники управління з протидії злочинності в сфері економіки УМВС в Чернігівській області.
Як розповів начальник УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Едуард Альохін, працівники управління з протидії злочинності в сфері економіки нашої області не припиняють заходи, спрямовані на ліквідацію грального бізнесу.
Як результат, до припинення діяльності на минулому тижні двох гральних закладів в Чернігові додалося вчорашнє подібне викриття в місті Щорс.
Останній заклад працівники міліції виявили в одному з щорських торговельних центрів. На другому поверсі його споруди за трьома металевими броньованими дверима надавалися послуги з доступу до участі в азартних іграх. Заклад було обладнано розгалуженою системою камер внутрішнього та зовнішнього відеоспостереження. Всередину могли потрапити тільки перевірені клієнти. Відвідувачам пропонувався великий безкоштовний вибір спиртних напоїв.
За словами Едуарда Альохіна, в ході санкціонованого обшуку вилучено 6 гральних автоматів, 8 комп'ютерів-симуляторів та записник з бухгалтерськими розрахунками ведення незаконного бізнесу. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом) - карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.
- Працівники міліції Чернігівщини борються і будуть боротися з цим ганебним явищем, хоча й прикро, що відповідальність та санкції за такі правопорушення мінімальні, - підкреслив начальник УМВС в області.
СЗГ УМВС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв