Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 18:02:11

Правоохоронці припинили масштабну крадіжку нафтопродуктів

24.09.2015   07:36

Працівники управління протидії злочинності в сфері економіки УМВС України в Чернігівській затримали два «КамАЗи», замасковані під зерновози, на яких злочинці здійснили крадіжку близько 50 тонн нафтопродуктів з нафтового родовища в Прилуцькому районі.

Під час відпрацювання оперативної інформації про розкрадання паливно-мастильних матеріалів, співробітники Управління протидії злочинності в сфері економіки УМВС України в Чернігівській області в Прилуцькому районі затримали 2 автомобіля «КамАЗ» замасковані під зерновози.

При перевірці під тентами для захисту зерна від видування з кузова міліціонерами було виявлено металеві ємності, повністю заповнені викраденою з нафтопроводу нафтою, загальним об’ємом близько 50 тонн.

Як розповів начальник УМВС України в Чернігівській області Едуард Альохін, такого серйозного затримання працівниками Управління протидії злочинності в сфері економіки УМВС не проводилось багато років. Спрацювали добре. Цілком зрозуміло, що такі автівки переоблаштовуються не для разової крадіжки, на їх облаштування витрачаються вели кошти. Наразі тривають заходи по виявленню та затриманню інших подібних вантажівок.

За фактом викрадення нафтопродуктів з родовища відкрито кримінальне провадження за ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Працівники міліції встановили та затримали спільника крадіїв — працівника нафтогазовидобувного управління, оператора насосного обладнання. Цей зловмисник зізнався у скоєному та докладно розповів, як допомагав заїжджим крадіям відкачувати нафтопродукти з транспортувальних магістралей. Вживаються заходи щодо затримання водіїв обох автомобілів «КамАЗ», а також встановлення організаторів злочинного бізнесу.
 

Останні новини Чернігівщини

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини