Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 16:09:45

Жителі Чернігова у День міста дізнавались про енергоефективність

21.09.2015   15:57Агенцiя

«Містечко USAID» стартувало 19 вересня на Алеї Героїв у Чернігові в рамках святкування Дня міста.

Організації, які співпрацюють з Агентством США щодо міжнародного розвитку, представили 11 проектів, що втілюються в Чернігові та області. До роботи містечка долучилася і Громадянська мережа ОПОРА, яка презентувала чернігівцям дієві методи енергоефективності та енергозбереження.

Інформаційний захід з приводу методів економії та ефективного використання енергетичних ресурсів проводила місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець.

«Ми переконані, що нині ламати загальноприйняту в Україні систему, коли людям байдуже, скільки ресурсів вони споживають, – варто не лише підвищенням тарифів на комунальні послуги, а й просвітницькими заходами та позитивною мотивацією безпосередніх користувачів», – наголошує Наталя Висіканець.

В рамках акції, яка передбачала проведення вуличних консультацій, представниця ОПОРИ пояснювала містянам, як максимально просто економити енергоресурси в побуті, та наголошувала на важливості пошуку альтернативних джерел енергії. Пані Наталія закликала жителів до активності та пояснювала, як легко писати звернення щодо неефективної роботи ЖЕКів, а також про інші кроки з поліпшення умов проживання.

Всім жителям, які приймали участь в обговоренні, було роз’яснено особливості використання енергозбереження, мотиви його впровадження в усі сфери життєдіяльності та важливість для кожного громадянина.

Після отриманої інформації всі могли проаналізувати власну ефективність використання ресурсів вдома, дізналися, що конкретно варто зробити, аби почати економити, та які переваги при цьому можна отримати.

Окрім активного обговорення питань енергозбереження та ефективного використання ресурсів, всі учасники заходу отримали на згадку спеціалізовані буклети «Чиста енергія – чисте майбутнє» та інформаційні плакати від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», які вони зможуть продемонструвати своїм родичам та близьким.

Марія Стронська

Останні новини Чернігівщини

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій 09:27

Чернігівські редактори про новий закон “Про медіа” чули, деякі вже почали ознайомлюватися та вивчати як він вплине в подальшому на роботу. Більшість позитивно сприймають головну ідею нового закону - впорядкування діяльності різних видів медіа в Україні. Водночас, висловлюють застереження щодо реалізації на практиці окремих норм закону, зокрема, щодо створення наглядових рад для комунальних ЗМІ та наскільки суттєве стане посилення державного регулювання і впливу на редакції, в тому числі на онлайн медіа.

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти 09:20

Сьогодні до одного з підрозділів Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області на екскурсію завітали ліцеїсти варвинського ліцею №2.

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року»

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року» 09:10

Чернігівська міська ЦБС оголошує прийом заявок на участь у щорічному літературному конкурсі «Книга року-2022». До участі запрошуються автори книг, виданих у 2022 році, а також рукописів, які ще не вийшли друком.

 Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL»

Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL» 09:08

Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.