Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 08:03:58

Іспит для військових профспілок

18.09.2015   11:58Агенцiя

В умовах процесу реформування вітчизняного оборонного відомства та Збройних Сил України, складної економічної ситуації в країні, проведення антитерористичної операції на сході нашої держави перед «армійськими» працівниками постають чималі виклики.

Як зберегти досвідчених і кваліфікованих працівників? Убезпечити при цьому порушень чинного законодавства, положень Галузевої Угоди та колективних договорів, дотримання соціальних гарантій. Ці та інші наболіли питання обговорювали та радилися активісти на засіданні V-го Пленуму Теркому №5 профспілки працівників Збройних Сил України, якій відбувся у Чернігові. Сьогодні цей Територіальний комітет налічує в своїх лавах понад 2 тисяч 200 членів.     

Два дні, на базі Чернігівського навчально-методичного центру профспілок, лідери 27 первинних організацій з Чернігівської, Житомирської, Полтавської та Черкаської областей підбивали підсумки своєї діяльності та визначали пріоритетні напрямки роботи на майбутнє.

У засіданні взяв участь заступник голови центрального комітету Всеукраїнської профспілки працівників Збройних Сил України Валерій Добровольський.

В ході засідання присутні заслухали голову Теркому №5 профспілкових працівників Збройних Сил України Леоніда Дудченка. Доповідач у своєму виступи поінформував про стан та заходи щодо підвищення рівня внутрішньо-профспілкової роботи, її впливу на організаційне зміцнення первинних організацій та ефективності їх захисних функцій.
Під час обговорень, учасники заходу констатували, що високий рівень профспілкового членства є в тих трудових колективах, де налагоджена взаємовигідна співпраця між профкомом і роботодавцем. Тож для посилення мотивації профспілкового членства необхідно вдосконалювати колективно-договірну систему. 

- Створення атмосфери порозуміння, налагодження взаємодії з командуванням гарнізонів та керівниками оборонних установ і підприємств, з командирами військових частин та обласними військкоматами є запорукою успішного вирішення болючих питання «армійських» працівників. Лише  спільними зусиллями ми здатні досягти мети, домогтися виконання чинного законодавства, - підсумував Леонід Дудченко.

В ході проведення семінарських занять та консультацій профспілкові активісти розглянули питання збереження існуючих робочих місць та недопущення зниження рівня соціального захисту працюючих. Зокрема, умов оплати праці, аспекти охорони праці, оздоровлення працівників Збройних Сил України тощо.

По завершенню засідання профспілкові лідери проголосували за постанови, якими визначили пріоритетні завдання в своїй роботі на наступний рік та відзначили кращих лідерів профспілкових організацій.

Вадим Мисник

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини