Через порушення права інтелектуальної власності митники на Чернігівщині затримали товарів майже на 5 млн.грн.
У рамках проведення операції «Рубіж» співробітниками Чернігівської митниці ДФС припинено спробу ввезення товарів з порушенням прав інтелектуальної власності.
Митне оформлення вантажу, що надійшов в Україну з Китаю, здійснювалось на митному посту «Чернігів-вантажний». Згідно документів у контейнері знаходився силіконовий герметик, епоксидний клей, робочі рукавички та самоклеючі пластмасові стрічки у рулонах. Під час митного огляду встановлено, що понад 28 тисяч одиниць пластмасових стрічок не зафіксовані у декларації.
Також виявлено, що частина товару: силіконовий автомобільний герметик та епоксидний клей промарковані торгівельним знаком відомої фірми. Даний знак зареєстрований у митному реєстрі об’єктів права інтелектуальної власності і має правовласника. Митники з’ясували, що правовласник торгової марки не надає згоди на митне оформлення зазначеного товару. Отже 84 тисячі одиниць клею та герметику, які намагались розповсюдити на українському ринку, є контрафактом. Складено протокол про порушення митних правил. Загальна вартість затриманих товарів становить понад 4,8 мільйонів гривень.
Відділ комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».