Засуджені Чернігівської виправної колонії вишивають ікони, шиють іграшки та в’яжуть шкарпетки
В Чернігівській виправній колонії управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 44) постійно проводять із засудженими жінками роботу в гуртках.

Гурткова робота у виправній колонії ведеться по театральному і літературному напрямах, а також по прикладній творчості.
В гуртках прикладної творчості жінки створюють декоративні композиції, а також шиють іграшки, в'яжуть рукавички і шкарпетки.
Найбільш улюбленим видом творчості засуджених жінок є вишивка бісером. Досить часто вони створюють вишиті ікони. Готові ікони потім дарують священнослужителям, які опікуються засудженими Чернігівської виправної колонії (№ 44) та проводять богослужіння в установі.
На думку співробітників установи гурткова робота неоціненна в становленні духовного і етичного світу будь-якої людини, оскільки вона поступово вчить і показує на доступних прикладах ключові моральні цінності і ненав'язливо формує образ поведінки в суспільстві.
Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27
У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.
В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24
Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.
Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22
Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.
Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20
Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18
30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.