Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 квітня, 08:30:16

Проведення удаваних фінансових операції вилилося чернігівському товариству у суму понад 6 мільйонів гривень

16.09.2015   18:20Агенцiя

В ході проведення планової виїзної документальної перевірки одного з товариств міста, податківці ДПІ у м. Чернігові встановили, що протягом 2012-2014 років чернігівське товариство здійснювало фінансово-господарські операції з одним із підприємств м. Сімферополя.

Під час проведення оперативних заходів з’ясовано, що директор Сімферопольського підприємства фінансово-господарської діяльності з перевіряємим товариством  в якості керівника не здійснював, жодних товарів не відвантажував та нікому цього не доручав. Крім того, при проведенні перевірки чернігівським товариством не надано доказів, підтверджуючих  факт транспортування придбаних у вказаного контрагента товарів.

Відсутність реального здійснення господарських операцій між контрагентами та, як результат - формування схемного податкового кредиту з ПДВ, також призвели і до неправомірного користування товариством податковою пільгою з податку на додану вартість.

Завдяки проведеній податківцями роботі щодо детенізації економіки, за результатами перевірки чернігівському товариству донараховані грошові зобов’язання та штрафні санкції з податку на додану вартість та з податку на прибуток на загальну суму понад 6 мільйонів гривень.

Останні новини Чернігівщини

До уваги платників податків, що звертаються за отриманням Довідки про відсутність заборгованості

До уваги платників податків, що звертаються за отриманням Довідки про відсутність заборгованості 16:25

Головне управління ДПС у Чернігівській області у зв’язку із наявністю значної кількості типових помилок при оформленні платниками Заяв про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, повідомляє таке.

За матеріалами СБУ винесено вирок бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині

За матеріалами СБУ винесено вирок бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині 16:23

За матеріалами СБУ до 15 років позбавлення волі засуджено бойовика «днр», який брав активну участь у бойових діях проти Сил оборони України на боці російських найманців.

Чернігівців запрошують на безоплатний курс із кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems

Чернігівців запрошують на безоплатний курс із кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems 16:11

В Україні відкрили набір на безоплатний онлайн-курс з основ кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems, лідера в галузі мережевих технологій. Курс запускають у партнерстві з освітньо-культурною мережею Гончаренко центр, а навчання стартує 15 квітня.

Співпраця з містами-побратимами та візит до американського Вайт-Плейнс 16:04

Зміцнення та розвиток партнерських зв'язків. Депутатка Чернігівської міської ради Юлія Лобачова під час поїздки до Сполучених Штатів Америки відвідала Вайт-Плейнс – місто-побратим Чернігова.

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила 37 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 11:21

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини