Піротехніки ДСНС знищили 26 вибухонебезпечних предметів часів війни
14 вересня близько 08:00 мешканець Корюківського району під час полювання виявив у пересохлому озері урочища "Кругле", що біля с. Шишківка, 11 мінометних мін часів Другої Світової війни. Чоловік повідомив про небезпечні знахідки рятувальників.
На місце пригоди прибули фахівці групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС у Чернігівській області.
Під час обстеження прилеглої території рятувальники виявили додатково ще 2 мінометні міни калібром 50 мм, 2 артилерійські снаряди калібром 76 мм, 4 постріли для гранатометів та 7 підривників до артилерійських снарядів.
Спецавтомобілем боєприпаси вивезли у безпечне місце та о 19:00 знищили шляхом направленого підриву.
Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян проявляти обережність у разі виявлення вибухонебезпечних або схожих на них предметів. В жодному разі не можна боєприпаси переносити, перекочувати, кидати у вогнище. У разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно зателефонувати рятувальникам за номером 101, або правоохоронцям за номером 102.
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.