Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 листопада, 05:32:50

Європейський Союз підтримує громадські ініціативи на місцях

15.09.2015   11:42Агенцiя

Правозахисна організація «MART» наразі реалізує проект з підтримки громадських ініціатив на місцях, зокрема у Чернігівській та Полтавській областях.

В рамках цього проекту вона визначала переможців конкурсу малих грантів від Європейського союзу.  З 28-ми проектних пропозицій було відібрано 9, які отримали від ЄС фінансування від 40 до 90 тисяч гривень.

Громадські організації «Ресурс», «Че.Help» та «Менська сотня» надаватимуть підтримку учасникам бойових дій в зоні АТО. Зокрема «Ресурс» займатиметься психологічною реабілітацією демобілізованих.

За проектом ініціативної групи «Че.Help» діятиме гаряча телефонна лінія для кольсультування учасників антитерористичної операції. «Небайдужі бібліотекарі» з Чернігова на базі бібліотеки імені Короленка проводитимуть різноманітні семінари та тренінги для внутрішньо переміщених осіб, які допомагатимуть їм у пошуку роботи або у відкритті власної справи.

Ініціативна група «Єдність громади» з міста Лубни консультуватиме сільське населення Полтавщини в питаннях децентралізації.

А проекти, розроблені групою «Жінки Полтавщини — за рівні права і можливості» та Куликівською районною організацією Спілки жінок України, відстоюватимуть дотримання гендерної рівності при залученні жінок до суспільно-політичного життя. Чернігівська ініціативна група «ЕКО Місто» виграла грант на реалізацію проекту з утилізації відпрацьованих батарейок та акумуляторів.

Так наразі школи міста змагаються, хто найбільше їх назбирає. Аби ще мотивувати школярів, активісти вигадали еко-монети, які можна отримати за здані батарейки, а надалі придбати еко-товари.

Представники правозахисної організації «MART» запевнили, що відібрані ними проекти – не «одноденки». Вони діятимуть на довгостроковій основі. А «MART» забезпечуватиме їм всіляку експертну підтримку.
 

Чернігівська обласна Державна телерадіокомпанія

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.