Вилучення зброї та наркотичної сировини працівниками ДАІ
При нагляді за дорожнім рухом в поле зору працівників відділення ДАІ з обслуговування міста Прилуки та Прилуцького району потрапив автомобіль марки «ДЕО Ланос» під керуванням 36-річного чернігівчанина.

Підчас огляду транспортного засобу в багажному відділення виявлено шкіряний чохол, в якому знаходилась одноствольна гладкоствольна рушниця, а в попільниці авто виявлено паперовий згорток з подрібненою речовиною рослинного походження зеленого кольору.
На доданок, в бардачку автомобіля, виявлено пристрій для куріння з нашаруванням речовини темного кольору.
Дана подія зареєстрована в єдиному реєстрі досудових розслідувань. Проводиться подальша перевірка.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.