Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 14 вересня по 08 годину 15 вересня 2015 року.
МНС
Пожежі:
Зареєстровано 5 пожеж, з яких 2 в житловому секторі, 1 на транспорті та 2 в природних екологічних системах. Вогнем пошкоджено 2 будівлі та 3 одиниці техніки, вигоріло 0,602 га території. Причинами пожеж стало коротке замикання електромережі, необережне поводження з вогнем та підпал.
Виявлення та знищення ВНП:
14.09.2015 року близько 08 год. 00 хв. в районі с. Шишківка Корюківського району (урочище "Кругле") виявлено 13 мінометних мін калібром 50 мм, 2 артилерійські снаряди калібром 76 мм, 4 ВПГ-2 та 7 підривників до АС часів Другої Світової війни, які о 19 год. 00 хв. знищені групою піротехнічних робіт У ДСНС України у Чернігівській області.
Інші повідомлення:
14.09.2015 року об 10 год. 30 хв. для надання допомоги працівникам Коропського РВ УМВС України в Чернігівській області по вивільненню тіла загиблого чоловіка 1952 р.н., з металевої драбини по вул. Козацька у смт Короп залучалося відділення 9 державного пожежно-рятувального посту.
14.09.2015 року о 15 год. 24 хв. у м. Чернігові по вул. Лісковицька, 7 для надання допомоги гр. М., 1942 р.н., яка потрапила до вигрібної ями залучалося відділення аварійно-рятувальної частини У ДСНС України у Чернігівській області.
Прогноз погоди на 15 вересня 2015 року
Мінлива хмарність, без опадів. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура по області вночі 5-10º, вдень 16-21º тепла.
По Чернігову температура вночі 7-9º, вдень 18-20º тепла.
Радіаційний фон на території області складає:
м. Чернігів - 12 мкр/год, м. Щорс - 09 мкр/год, с. Покошичі - 12 мкр/год, м. Семенівка - 11 мкр/год, м. Ніжин - 13 мкр/год, м. Прилуки - 11 мкр/год, м. Остер - 12 мкр/год.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression