Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 08:47:34

Сільськогосподарські підприємства Чернігівської області будуть модернізовані

14.09.2015   16:55Агенцiя

Експертна група вчених з Естонського Університету Природничих Наукзнайомилась та вивчала існуючий досвід розвитку молочного тваринництва в Чернігівській області з 9 по 12 вересня.

В рамках ознайомчого візиту учасники зустрілись з Кулічом В., головою Чернігівської ОДА, Мілютенко Т., начальником управління агропромислового виробництва Чернігівської ОДА та відвідали сільськогосподарські підприємства області і обговорили можливості співпраці. У ході спілкування було наголошено на наявності значного потенціалу для розвитку міжрегіонального співробітництва між Україною та Естонією.

Розвиток молочного господарства Естонії зробив значний крок вперед. Естонський Університет Природничих Наук має потенціал і може презентувати свій досвід в першу чергу для тих країн, які проходять аналогічний шлях розвитку.

Метою проекту є запровадження нововведень у виготовленні кормів, годівлі та тваринництві, а також поширення знання про ветеринарію в Україні. В планах є тестування господарств в області молочного тваринництва, проведення ретельного аналізу виготовлення кормів і вирощування тварин, включаючи ветеринарію; таким чином можуть бути надані точні рекомендації для покращення виробництва.

В ході проекту будуть проведені тренінги з садівництва та тваринництва, де будуть висвітлені питання з прикладної науки та досвід з практичного виробництва, включаючи аспекти здоров’я тварин та стан навколишнього середовища. Відібрані підприємства будуть забезпечені планом для подальшої діяльності на майбутні роки. Виконання цих планів буде відстежуватися, і, при необхідності, оновлюватися та доповнюватися. Після завершення проекту співробітництво з зацікавленими групами буде продовжуватися.

Даний візит проходив в рамках реалізації спільного естонсько-українського проекту спілки громадських організацій «Народна Рада Чернігівщини». Проект має на меті впровадження успішної економічної моделі конкурентоспроможного та екологічного молочного стада на сільськогосподарських підприємствах Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Піхотинці вчилися штурмувати будівлі

Піхотинці вчилися штурмувати будівлі 08:45

Військовослужбовці 72 окремої механізованої бригади в рамках програми бойової підготовки вчилися вести бойові дії в урбанізованій місцевості, зокрема це бій в населеному пункті, штурм будівель тощо.

Контрабандисти з цигарками продовжують штурмувати кордон

Контрабандисти з цигарками продовжують штурмувати кордон 08:24

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» спільною прикордонно-митною оглядовою групою у мікроавтобусі «FORD», під обшивкою передніх дверцят, виявлено 420 пачок цигарок без акцизних марок білоруського виробництва.

Чернігівщина розпочала жнива

Чернігівщина розпочала жнива 08:14

В поле вийшов перший комбайн на збирання озимої пшениці.

Верховний Суд підтримав позицію прокурора у справі Комунального підприємства

Верховний Суд підтримав позицію прокурора у справі Комунального підприємства "Ліки України" 08:02

Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу прокуратури у справі про передачу в оренду цілісного майнового комплексу Комунального підприємства «Ліки України».

Патрульні продовжують виявляти у громадян ймовірно наркотичні речовини

Патрульні продовжують виявляти у громадян ймовірно наркотичні речовини 07:50

Близько сьомої години вечора, під час патрулювання на вулиці Тихій поліцейські звернули увагу на дівчину, що дивно себе поводила.