Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 11:05:03

Дільничні інспектори міліції розкрили жорстоке вбивство

14.09.2015   11:44

Протягом доби дільничні інспектори міліції Новгород-Сіверського райвідділу внутрішніх справ розкрили вбивство, встановивши, що до загибелі чоловіка причетні двоє нероб, один з яких - раніше засуджений.

В селі Лоска Новгород-Сіверського району на березі річки місцеві жителі виявили труп чоловіка. В подальшому після виїзду на місце події слідчо-оперативної груп правоохоронці виявили на тілі та обличчі загиблого численні гематоми.

Судмедекспертиза встановила, що причиною смерті стала гостра крововтрата внаслідок тупої травми живота з розривом печінки та переламів ребер. До розкриття злочину підключилися працівники карного розшуку та дільничні інспектори міліції, які одразу провели подворові обходи, поспілкувалися з мешканцями найближчих садиб, перевірили підобліковий елемент.

В ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили, що напередодні у загиблого був конфлікт з двома чоловіками - жителем сусіднього села та раніше судимим мешканцем Коропського району. Ці двоє звинуватили потерпілого у крадіжці велосипеда і забажали розплати за скоєне. Словесна перепалка переросла у бійку, в ході якої двоє чоловіків сильно побили потерпілого ногами по тулубу та голові.

Наразі підозрювані затримані в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу  України. Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 п.12 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб) - карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.

 Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року

Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

27 серпня: цей день в Україні і світі

27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини