Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 08:12:30

Подбаймо про комфорт у місті

14.09.2015   11:01Агенцiя

Комунальні підприємства нашого міста докладають великих зусиль для того, щоб зробити його охайним та привабливим.

Зокрема,  на тротуарах вулиць, місцях очікування посадки та висадки пасажирів міського транспорту моститься бруківка замість старого асфальтного покриття, встановлюються дитячі майданчики, місця для паркування велосипедів.

Під час обстеження території міста інспектори екологічної інспекції зіштовхнулися з новою проблемою – крадіжки бруківки на зупинках місцевого транспорту та й взагалі по місту.

В деяких місцях посадки та висадки пасажирів бруківка відсутня повністю. Аварійний стан пошкоджених ділянок може призвести до травмування громадян, а особливо в вечірній період. Також, через тривалий час експлуатації на деяких зупинках тротуарна плитка почала розламуватись та розсипатись.

Інспекторами екологічної інспекції проводяться бесіди з балансоутримувачами зупиночних комплексів стосовно відновлення бруківки на зупинках місцевого транспорту та своєчасного вживання заходів по ремонту лавок та додержання у належному вигляді фасадів їхніх споруд.

Чекаємо Ваших пропозицій, зауважень та побажань за адресою: м. Чернігів, пр-т.  Перемоги 63, тел. 67-28-25 або за телефоном «гарячої лінії» 97-41-41.

Детальніше ознайомитися з «Правилами благоустрою… м. Чернігова» ви маєте можливість на офіційному  сайті Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Верховний Суд підтримав позицію прокурора у справі Комунального підприємства

Верховний Суд підтримав позицію прокурора у справі Комунального підприємства "Ліки України" 08:02

Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу прокуратури у справі про передачу в оренду цілісного майнового комплексу Комунального підприємства «Ліки України».

Патрульні продовжують виявляти у громадян ймовірно наркотичні речовини

Патрульні продовжують виявляти у громадян ймовірно наркотичні речовини 07:50

Близько сьомої години вечора, під час патрулювання на вулиці Тихій поліцейські звернули увагу на дівчину, що дивно себе поводила.

Водолази підняли з водойми тіло потопельника, також рятувальники проводять пошуки іншого чоловіка, який міг потонути

Водолази підняли з водойми тіло потопельника, також рятувальники проводять пошуки іншого чоловіка, який міг потонути 07:41

Невтішна статистика загибелі людей під час відпочинку на водоймах є наслідком недотримання, незнання або ж відвертого ігнорування елементарних заходів безпеки.

Тимчасові зміни у роботу громадського транспорту м. Чернігова

Тимчасові зміни у роботу громадського транспорту м. Чернігова 07:33

3 8:00 год. 8 липня до 20:00 год. 15 липня 2020 року відбудеться перекриття руху транспорту по вул. Шевченка від вул. Олега Міхнюка до вул. Олександра Молодчого (рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2020 року № 264).

8 липня - День родини

8 липня - День родини 07:25

Деякі наукові теорії стверджують, що саме форма сім’ї могла протягом багатьох століть визначати загальний напрям еволюції основоположних макросоціальних систем.