Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 11:58:14

Артема Стаха утримуватимуть в СІЗО 2 місяці

14.09.2015   09:21Агенцiя

Новозаводський суд Чернігова обрав 13 вересня запобіжний захід - утримання під вартою 2 місяці - депутату міської ради і начальнику комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Артему Стаху, підозрюваному у одержанні хабара в 1000 доларів США 11 вересня.

Рішення оголосив 13 вересня опівдні суддя по справі, він же голова Новозаводського суду,

Суд також призначив заставу – 1,5 мільйони гривень.

Хоча за цією статтею передбачена максимальна застава у майже 100 тисяч гривень.

На Чернігівщині вперше обрана така висока сума застави. Найбільша була ухвалена влітку цього року також підозрюваному у хабарництві чиновнику обласного рівня і становила 300 тисяч гривень.

Юристи прокоментували це рішення і таку суму застави, як гарантію того, щоб Стаха неодмінно «закрили» на 2 місяці на період виборів.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.