Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 07:58:58

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зустрівся з особовим складом Чернігівської міліції

14.09.2015   07:16Агенцiя

У Чернігівському обласному управлінні МВС відбулася робоча зустріч Міністра внутрішніх справ з особовим складом. Керівник правоохоронного відомства роз’яснив присутнім актуальні питання реформування міліції в поліцію.

В нараді також взяли участь перший заступник Міністра Ека Згуладзе, керівники департаментів МВС України, начальник УМВС України в Чернігівській області Едуард Альохін та члени колегії УМВС.

В ході робочої зустрічі йшлося про основні етапи та принципи реформування правоохоронної структури держави.

Міністр, перш за все, наголосив, що автоматичної трансформації міліції в поліцію не буде. Всі діючі працівники міліції, які виявлять бажання служити в новій поліції, пройдуть атестаційний відбір.

Як зауважив Арсен Аваков, отримання звання поліцейського означає перехід на вищий щабель довіри населення. Головний принцип відбору – професіоналізм і бажання працювати в новій структурі.

«В новій поліції служитимуть професійні та патріотично налаштовані міліціонери, готові до якісних змін правоохоронного відомства. Служити людям і захищати їх права – головний принцип роботи нової поліції», - повідомив Арсен Аваков.

У виступі заступника Міністра Еки Згуладзе зазначалося, що головним завданням реформування є відсікання корупційної складової в роботі правоохоронної структури та, звичайно ж, підвищення довіри населення. Заступник Міністра ознайомила зі структурою нової поліції та зауважила, що патрульна служба буде своєрідним «трампліном» для найбільш професійно здібних працівників для переходу в інші структурні підрозділи національної поліції.

Начальник департаменту кадрового забезпечення МВС України Віктор Слівінський розповів про терміни та порядок переходу від міліції до поліції, формування її структурних підрозділів.

На зустрічі також був присутній начальник департаменту юридичного забезпечення МВС, який пояснив основні законодавчі засади переходу та інформував присутніх про соціальні гарантії майбутніх працівників поліції.

Керівник патрульної служби поліції м. Киева Олександр Фацевич закликав всіх присутніх без вагань вступати до лав нової поліції. До кожного конкурсанта буде застосовано індивідуальний підхід.

В ході зустрічі Міністр внутрішніх справ України виконав приємну і почесну місію – нагородив державними та відомчими нагородами найкращих працівників міліції, в тому числі й тих, які відзначилися під час виконання завдань в зоні АТО. 12 співробітників УМВС України в Чернігівській області отримали з рук Арсена Борисовича медалі «Захиснику Вітчизни». Серед нагороджених - 10 бійців спецбатальйону патрульної служби міліції «Чернігів», в тому числі міліціонер взводу батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Чернігів» рядовий міліції Олексій Мягкий. Цей боєць отримав тяжке поранення в зоні АТО і нині вимушений пересуватися в інвалідному візку.

В ході наради представники міністерства відповіли на численні запитання чернігівських правоохоронців.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні продовжують виявляти у громадян ймовірно наркотичні речовини

Патрульні продовжують виявляти у громадян ймовірно наркотичні речовини 07:50

Близько сьомої години вечора, під час патрулювання на вулиці Тихій поліцейські звернули увагу на дівчину, що дивно себе поводила.

Водолази підняли з водойми тіло потопельника, також рятувальники проводять пошуки іншого чоловіка, який міг потонути

Водолази підняли з водойми тіло потопельника, також рятувальники проводять пошуки іншого чоловіка, який міг потонути 07:41

Невтішна статистика загибелі людей під час відпочинку на водоймах є наслідком недотримання, незнання або ж відвертого ігнорування елементарних заходів безпеки.

Тимчасові зміни у роботу громадського транспорту м. Чернігова

Тимчасові зміни у роботу громадського транспорту м. Чернігова 07:33

3 8:00 год. 8 липня до 20:00 год. 15 липня 2020 року відбудеться перекриття руху транспорту по вул. Шевченка від вул. Олега Міхнюка до вул. Олександра Молодчого (рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2020 року № 264).

8 липня - День родини

8 липня - День родини 07:25

Деякі наукові теорії стверджують, що саме форма сім’ї могла протягом багатьох століть визначати загальний напрям еволюції основоположних макросоціальних систем.