Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 19:24:54

Прикордонники Чернігівського загону затримали двох браконьєрів, які незаконно полювали на лося

14.09.2015   07:08Агенцiя

Під час патрулювання до прикордонників відділу «Вороб’ївка» Чернігівського загону від місцевих жителів надійшла інформація про незаконне полювання у прилеглій до кордону території.

Група реагування перевірила можливе місце правопорушення та виявила на околиці н. п. Андрійковичі двох громадян України, які мали при собі дві рушниці. Поряд з ними було виявлено тушу вбитого лося, яку вони почали пакувати  в мішки. 

На громадян України складені процесуальні документи. Крім того про скоєння кримінального правопорушення за ст. 248 «Незаконне полювання» ККУ повідомлено співробітників міліції.

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини