Рятувальники деблокували 3 загиблих та 1 постраждалу під час ДТП
11 вересня близько 19 години на автодорозі Киїів-Суми-Юнакіївка біля с. Лавіркове Талалаївського району водій автомобіля "ВАЗ-2110" 1978 р.н. не впорався з керуванням та виїхав на зустрічну смугу руху.
В результаті зіткнення з автомобілем "ВАЗ-21099", транспортний засіб з'їхав у кювет та перекинувся. Під час дорожньо-транспортної пригоди водій та два пасажири 1978 і 1996 р.н. загинули на місці.
Ще одну постраждалу 1994 р.н. з тілесними ушкодженнями бригадою швидкої медичної допомоги доставлено до районної лікарні м. Ромни Сумської області.
Для проведення аварійних робіт і деблокування загиблих та постраждалої залучались відділення у складі 5 рятувальників та 1 одиниці техніки 21-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Талалаївка, а також рятувальне відділення Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України з м. Ромни Сумської області.
Останні новини Чернігівщини
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.
Діють компенсації за працевлаштування 10:07
У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56
Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55
На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.