Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 17:09:12

Зовсім скоро Чернігів може залишись без зв’язку?

12.09.2015   07:55Агенцiя

10 вересня були проведені збори робітників ЧФ ПАТ «Укртелеком» за ініціативи первинної профспілки.

На зустріч прийшли всі не байдужі працівники компанії, хто прийшов в свій вихідний, хто в свою обідню перерву, але не всі змогли добратися з різних кінців міста та залишити свої робочі місця бо виконували обов’язки, надавали послуги зв’язку. 

Можливо іншим керівництво рекомендувало «не залишати свої робочі місця», але люди все одно підходили. Зібрались щоб обговорити нинішньою ситуацією на підприємстві, а вона нині зовсім сумна, зовсім скоро Чернігів може залишить без зв’язку.

Вже втретеза 2015 рік збираються проводити скорочення робітників. Хоча норма обладнання для обслуговування однією людиною і так вже перевищує всі дозволені нормативи та не відповідає правилам експлуатації телефонних мереж зв’язку, на районах вже зараз не вистачає людей для обслуговування лінійного та станційного обладнання. В самому місті складається дуже погана ситуація – «Зараз в місті працює 16 аварійних монтерів для усунення пошкоджень ліній зв’язку, після плануємого скорочення повинно залишитись 7. Що тут можна казати? Про яку якість надання послуг ми говоримо. Укртелеком цілеспрямовано знищують.»

«Компанія «Укртелеком» заявляє про збільшення прибутку «більш ніж втричі», але не каже якою ціною збільшений прибуток. Значно зменшена кількість фахівців, значно знижена якість обслуговування – це зрозуміють всі хто хоча б раз спробував подати заявку коли не працює телефонний номер. А служба 0800 для пенсіонерів це взагалі космічні технології». 

Така ситуація не тільки в Чернігівській області.

Під час зборів було вирішено зібрати підписи та направити «Відкритого листа» до керівництва області та країни.

Останні новини Чернігівщини

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43

Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33

Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.

У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.