Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 05:13:02

На Чернігівщині завершилася операція "Літо-2015"

11.09.2015   07:08Агенцiя

В ході оперативно-профілактичних заходів за продаж неповнолітнім алкоголю і тютюну до відповідальності притягнуто 74 особи, семи суб’єктам господарювання анульовані ліцензії, до порушників накладено штрафів на 47 тисяч гривень.

З 25 травня до 31 серпня на Чернігівщині проводилися загальнодержавні оперативно-профілактичні заходи «Літо-2015». На практичному та підготовчому етапах відпрацювання працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей склали 440 адміністративних протоколів, з них 74 адміністративні протоколи за продаж неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів (ст. 156 КУпАП), 193 - за невиконання батьківських обов’язків (ст. 184 КУпАП), 17 – за доведення неповнолітніх до стану алкогольного сп’яніння (ст. 180 КУпАП).

За матеріалами кримінальної міліції у справах дітей по 53 кримінальних правопорушеннях оголошено про підозру, 45 кримінальних проваджень відправлені до суду.

Протягом літніх канікул правоохоронці розшукали 13 дітей які самовільно залишили місця проживання. Також працівниками КМСД міськрайвідділів області були проведені 80 профілактично-роз’яснювальних лекцій та бесід в дитячих таборах. Відповідні заходи висвітлювалися в електронних та друкованих ЗМІ.

Під час відпрацювання перевірялися заклади торгівлі, які реалізують горілчані і тютюнові вироби. В ході перевірок до адміністративної відповідальності за продаж неповнолітнім алкоголю і тютюну притягнуто 74 особи.

На розгляд до Головного управління державної фіскальної служби України в Чернігівській області за матеріалами міліції в були направлені дані справи для прийняття рішення про скасування ліцензій на право торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами, 7 суб’єктам господарювання ліцензії були анульовані та застосовані фінансові штрафні санкції на 47 тисяч гривень.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу 15:41

З початку 2022 року за сприяння служби зайнятості області на ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» було працевлаштовано 18 безробітних.

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня 11:07

За 15-17 серпня групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 48 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 511 таких предметів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:05

Інформція про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 17 серпня по 8:00 18 серпня 2022 року

Громади Чернігівщини запрошують до участі в програмі

Громади Чернігівщини запрошують до участі в програмі "Кроки для спеціалістів" 10:51

Просторове планування, мобільність, управління відходами, підтримка бізнесу – нові навчальні можливості для громад від U-LEAD

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини