Відбулося розширене засідання колегії при Держекоінспекції у Чернігівській області
8 вересня 2015 року під головуванням начальника Державної екологічної інспекції у Чернігівській області Бурковського Леоніда Григоровича, відбулося розширене засідання колегії на тему: «Підведення підсумків роботи за 8 місяців 2015 року».
У засідання взяли участь члени колегії, заступник Голови Чернігівської обласної адміністрації, заступник начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, заступники начальників Управляння Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області та Деснянського басейнового управління водних ресурсів, спеціаліст Управляння охорони, відтворення і використання водних ресурсів та регулювання рибальства в Чернігівській області, Голова Громадської ради при Державній екологічній інспекції у Чернігівській області, керівники та спеціалісти структурних підрозділів.
Протягом січня-серпня 2015 року Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області здійснено 378 перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства, перевірено 264 об’єкти державного нагляду по дотриманню вимог природоохоронного законодавства з урахуванням незаконного використання об’єктів рослинного, тваринного світу та водних живих ресурсів.
За звітний період інспекторським складом позапланово проведено 51 перевірку, з них: за зверненнями фізичних та юридичних осіб – 33, за дорученням правоохоронних органів – 10, за дорученням органів прокуратури – 4, за зверненням інших державних органів – 4.
За порушення чинного законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища складено 382 протоколи, 41 протокол передано до суду, до адміністративної відповідальності притягнуто 340 осіб, сума накладених штрафів складає 77,248 тис. грн., сума стягнутих штрафів –
63,529 тис. грн. Матеріали по 28 справах передано до правоохоронних органів. Відкрито 7 кримінальних проваджень: за браконьєрський вилов риби, незаконну вирубку лісів та знищення зелених насаджень.
За збитки, заподіяні державі внаслідок порушення природоохоронного законодавства, пред’явлено 23 претензії на суму 159,636 тис. грн., стягнуто 33 претензії на суму 512,985 тис. грн.
Загальна сума розрахованих збитків склала 3510,723 тис. грн., з них до правоохоронних органів з метою встановлення осіб порушників направлено матеріали на загальну суму 3311,480 тис. грн.
За січень-серпень 2015 року відділом інструментально-лабораторного контролю відібрано та проаналізовано: проб стічних вод - 14, де виконано 209 визначень, проб поверхневих вод - 109, де виконано 1547 визначень. Проконтрольовано стан поверхневих вод річок - Десна, Удай, Убідь, Дніпро, Пакулька, Ревна, Стрижень, Іченька, Снов, Бреч, Крюкова, Білоус, Бабка, Остер, Бистриця, 6 озер, Київського водосховища та ставка в м. Корюківка.
Проаналізовано 15 проб ґрунтів, де виконано 42 визначення, відібрано 89 проб ґрунту на вміст техногенних домішок.
Також на колегії були розглянуті питання стосовно змін та нововведень в природоохоронному законодавстві прийнятих у 2015 році, наголошувалось на антикорупційних заходах, що вживаються Держекоінспекцією у Чернігівській області згідно Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції».
В цілому роботу Державної екологічної інспекції у Чернігівській області за 8 місяців 2015 року було визнано задовільною.
За результатами роботи колегії будуть прийняті відповідні рішення.
Прес-служба
ДЕІ у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50
Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».
Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40
Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.
Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37
Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.
Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36
3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.