Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 12:50:23

Понад 885 млн. гривень єдиного внеску надійшло від платників Чернігова

09.09.2015   09:13

З початку року чернігівські страхувальники сплатили до бюджету понад 885 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

За словами  начальника відділу адміністрування  єдиного внеску ДПІ у м. Чернігові Галини Мушенок це на 5,6 мільйонів  гривень більше, ніж за аналогічний період  минулого року.

 На 1 вересня 2015 року в  інспекції перебувають на обліку понад 8 тисяч платників ЄСВ  юридичних осіб та 20 тисяч СГД - фізичних осіб. Вони використовують найману працю близько 88 тисяч громадян, переважна більшість з яких - майже 82 тисячі - працюють у суб'єктів господарювання - юридичних осіб.

«Повідомлення про прийняття працівника на роботу за формою згідно з додатком до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 року №413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:
– засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;
– на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
– на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами», - нагадала Галина Мушенок.
        
Для подання Повідомлення засобами електронного зв’язку ДФС України розроблено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності», яке розповсюджується на безоплатній основі, зокрема, розміщено в банері «Електронна звітність» в розділі «Платникам податків про електронну звітність» офіційного веб-порталу ДФС України (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/).

У даному програмному забезпеченні платникам надана можливість сформувати Повідомлення про прийняття працівника на роботу, накласти електронно-цифровий підпис та направити його до Єдиного вікна податкової звітності.

Для отримання послуги електронного цифрового підпису на безоплатній основі необхідно звернутися до відділу реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, кім.14, тел.: 77-49-27.
На офіційному інформацій¬ному ресурсі Акредитованого Центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України (http://acskidd.gov.ua) в розділі «Реєстрація ко¬ристувачів» розміщено перелік реєстраційних документів (зразки заповнення), необхідних для отримання електронних цифрових ключів для кож¬ної категорії платників податків, інша корисна інформація.
   
Шановні страхувальники! Пам’ятайте, що своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист, а офіційні працевлаштування та заробітна плата сьогодні - гідне пенсійне забезпечення у майбутньому.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначатимуть оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах громадського транспорту

У Чернігові визначатимуть оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах громадського транспорту 12:07

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 16 вересня, створив конкурсний комітет для проведення конкурсу з визначення оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті Чернігова та затвердив його персональний склад.

Ювенальні поліцейські розповіли семенівським школярам, як убезпечитися від шахрайств в Інтернеті

Ювенальні поліцейські розповіли семенівським школярам, як убезпечитися від шахрайств в Інтернеті 11:57

Співробітники ювенальної превенції поліції Чернігівщини провели профілактичний безпековий урок на свіжому повітрі для учнів п’ятих та шостих класів семенівської школи №1.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 733 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 733 особи 11:41

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 16 вересня в області щеплено першою та другою дозою 296 277 людей.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:23

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 15 вересня по 08 годину 16 вересня 2021 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини