Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 14:42:02

Прокурор довів в апеляційному суді законність і обґрунтованість вироку суду щодо вбивці

09.09.2015   07:23

Набрав законної сили вирок щодо вбивці, яка позбавила життя свого співмешканця.

Злочин стався ще в березні цього року в м. Щорс. Молода жінка під час сварки зі своїм співмешканцем нанесла один удар ножем у серце, від чого він відразу помер.

У суді обвинувачена вину визнала частково. Стверджувала, що наміру завдавати смерть потерпілому не мала, а лише захищалася.

Державним обвинувачем спростовану таку версію обвинуваченої.

Скоєння нею умисного вбивства підтверджується зібраними досудовим розслідуванням доказами: висновками експертів, протоколами слідчих дій, показами свідків.

Оцінивши усі свідчення та докази в сукупності, суд апеляційної інстанції визнав, що вину вбивці прокурором доведено в повному обсязі.

Вирок місцевого суду, яким обвинуваченій призначено покарання – 8 років позбавлення волі, залишено в силі.

Останні новини Чернігівщини

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

Чернігівські громади та польські гміни: ПРЯМУЄМО РАЗОМ

Чернігівські громади та польські гміни: ПРЯМУЄМО РАЗОМ 14:24

Протягом 5 днів на Чернігівщині перебуватиме офіційна делегація представників Асоціації гмін басейну річки Віслока (Польща).

У Чернігові визначатимуть оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах громадського транспорту

У Чернігові визначатимуть оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах громадського транспорту 12:07

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 16 вересня, створив конкурсний комітет для проведення конкурсу з визначення оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті Чернігова та затвердив його персональний склад.

Ювенальні поліцейські розповіли семенівським школярам, як убезпечитися від шахрайств в Інтернеті

Ювенальні поліцейські розповіли семенівським школярам, як убезпечитися від шахрайств в Інтернеті 11:57

Співробітники ювенальної превенції поліції Чернігівщини провели профілактичний безпековий урок на свіжому повітрі для учнів п’ятих та шостих класів семенівської школи №1.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини