Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 грудня, 14:57:03

Міліція Чернігівщини підбила підсумки роботи за 8 місяців

09.09.2015   07:09Агенцiя

В УМВС України в Чернігівській області відбулася оперативна нарада керівництва Управління з підбиття підсумків роботи ОВС області за 8 місяців.

В роботі наради взяли участь члени колегії та начальники галузевих служб УМВС області, а в режимі аудіо селектору – начальники, перші заступники, заступники, заступники начальників, керівники служб міськрайвідділів.

Відкрив нараду начальник УМВС в Чернігівській області Едуард Альохін, він зауважив, що з 13 вересня в Чернігові стартує прийом заяв до патрульної поліції, побажав успіху всім, хто достойний стати поліцейським, а також наголосив начальникам міськрайвідділів, що в умовах реформування системи МВС основна їх задача — максимально зберегти особовий склад підрозділів. Також начальник УМВС докладно зупинився на пріоритетних напрямках діяльності, які потребують активізації й покращення показників.

В ході обговорення питань порядку денного учасники оперативної наради керівництва Управління розглянули діяльність слідчих підрозділів міліції, служб кримінального блоку та блоку міліції громадської безпеки.

Зокрема, було відзначено зростання порівняно з минулим роком кількості кримінальних проваджень, але за кількістю пред’явлених підозр показники покращилися.

Водночас колегія акцентувала увагу на проблемі вуличної злочинності (пограбувань і крадіжок), перш за все — у найбільших містах Чернігівщини. З цього приводу начальник УМВС висунув вимогу ретельно проаналізувати ситуацію та переглянути принципи організації охорони громадського порядку як в Чернігові, так і в інших містах, прагнучи підвищити ефективність цієї роботи.

У підсумковому слові до учасників оперативної наради керівник обласної міліції Едуард Альохін нагадав усім присутнім, що у державі з 5 вересня розпочалася передвиборча кампанія, яка обіцяє бути досить напруженою. Натомість начальник УМВС підкреслив, що міліція знаходиться поза політикою і не приймає сторону будь-якої політичної сили. Для правоохоронців всі рівні перед Законом, який міліція покликана охороняти. Задача міліції – забезпечити порядок під час передвиборчої кампанії і не дати втягнути себе у якісь політичні ігрища.

Начальник УМВС в області довів до відома підлеглих вимоги, які висуває перед правоохоронцями Міністр внутрішніх справ України, та з урахуванням місцевої специфіки поставив підлеглим конкретні завдання за кожним з напрямків діяльності.

Останні новини Чернігівщини

 Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19

Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19 14:44

Не перший рік весь світ живе в умовах нової реальності, коли пандемія COVID-19 вплинула на всі сфери суспільного життя. Вона також впливає і на тих, хто не хворів на COVID-19. Втома від карантину, втрата рідних та друзів, зміна формату роботи, поширення фейків та негативно забарвленої інформації чинять вплив на психічний стан людей. Реакція на пандемію COVID-19 з боку психічної системи людини є цілком нормальною.

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження 14:25

Чернігівська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному проваджені за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді 14:22

На початку кожного місяця, судові охоронці Чернігівщини проводять розширену нараду щодо підведення підсумків діяльності та постановки завдань на наступний період. Не став винятком й грудень.

 За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 714 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 714 осіб 14:12

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 7 грудня в області проти Covid проведено 689 409 щеплень першою та другою дозою.

Чернігівська область: надзвичайники надають допомогу на місці зіткнення вантажівки з маршрутним автобусом

Чернігівська область: надзвичайники надають допомогу на місці зіткнення вантажівки з маршрутним автобусом 10:35

7 грудня, близько 7:55, поблизу с. Брусилів, Чернігівського району, на автошляху Н-27 Чернігів-Грем'яч, сталося зіткнення вантажного автомобіля з маршрутим мікроавтобусом "Чернігів-Сосниця".