Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 15:17:11

Міліція Чернігівщини підбила підсумки роботи за 8 місяців

09.09.2015   07:09Агенцiя

В УМВС України в Чернігівській області відбулася оперативна нарада керівництва Управління з підбиття підсумків роботи ОВС області за 8 місяців.

В роботі наради взяли участь члени колегії та начальники галузевих служб УМВС області, а в режимі аудіо селектору – начальники, перші заступники, заступники, заступники начальників, керівники служб міськрайвідділів.

Відкрив нараду начальник УМВС в Чернігівській області Едуард Альохін, він зауважив, що з 13 вересня в Чернігові стартує прийом заяв до патрульної поліції, побажав успіху всім, хто достойний стати поліцейським, а також наголосив начальникам міськрайвідділів, що в умовах реформування системи МВС основна їх задача — максимально зберегти особовий склад підрозділів. Також начальник УМВС докладно зупинився на пріоритетних напрямках діяльності, які потребують активізації й покращення показників.

В ході обговорення питань порядку денного учасники оперативної наради керівництва Управління розглянули діяльність слідчих підрозділів міліції, служб кримінального блоку та блоку міліції громадської безпеки.

Зокрема, було відзначено зростання порівняно з минулим роком кількості кримінальних проваджень, але за кількістю пред’явлених підозр показники покращилися.

Водночас колегія акцентувала увагу на проблемі вуличної злочинності (пограбувань і крадіжок), перш за все — у найбільших містах Чернігівщини. З цього приводу начальник УМВС висунув вимогу ретельно проаналізувати ситуацію та переглянути принципи організації охорони громадського порядку як в Чернігові, так і в інших містах, прагнучи підвищити ефективність цієї роботи.

У підсумковому слові до учасників оперативної наради керівник обласної міліції Едуард Альохін нагадав усім присутнім, що у державі з 5 вересня розпочалася передвиборча кампанія, яка обіцяє бути досить напруженою. Натомість начальник УМВС підкреслив, що міліція знаходиться поза політикою і не приймає сторону будь-якої політичної сили. Для правоохоронців всі рівні перед Законом, який міліція покликана охороняти. Задача міліції – забезпечити порядок під час передвиборчої кампанії і не дати втягнути себе у якісь політичні ігрища.

Начальник УМВС в області довів до відома підлеглих вимоги, які висуває перед правоохоронцями Міністр внутрішніх справ України, та з урахуванням місцевої специфіки поставив підлеглим конкретні завдання за кожним з напрямків діяльності.

Останні новини Чернігівщини

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

Чернігівські громади та польські гміни: ПРЯМУЄМО РАЗОМ

Чернігівські громади та польські гміни: ПРЯМУЄМО РАЗОМ 14:24

Протягом 5 днів на Чернігівщині перебуватиме офіційна делегація представників Асоціації гмін басейну річки Віслока (Польща).

У Чернігові визначатимуть оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах громадського транспорту

У Чернігові визначатимуть оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах громадського транспорту 12:07

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 16 вересня, створив конкурсний комітет для проведення конкурсу з визначення оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті Чернігова та затвердив його персональний склад.

Ювенальні поліцейські розповіли семенівським школярам, як убезпечитися від шахрайств в Інтернеті

Ювенальні поліцейські розповіли семенівським школярам, як убезпечитися від шахрайств в Інтернеті 11:57

Співробітники ювенальної превенції поліції Чернігівщини провели профілактичний безпековий урок на свіжому повітрі для учнів п’ятих та шостих класів семенівської школи №1.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини