Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 грудня, 09:54:49

За результатами зустрічі потисли одне одному руки

08.09.2015   07:07Агенцiя

Голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч мав зустріч з ініціативною групою з числа працівників Смолинського торфобрикетного заводу для продовження діалогу з приводу виходу підприємства з кризи.

руки

руки

Нагадаємо, що у ході попередньої зустрічі ініціативна група таки почула Валерій Куліча і погодилася з тим фактом, що голова ОДА не має повноважень з призначення чи звільнення директорів державних підприємств (яким є «Чернігівторф»).

У свою чергу Валерій Куліч запевнив працівників у тому, що підтримає адекватну кандидатуру керівника підприємства, пропоновану колективом, та підпише документ, у якому проситиме відповідальних за призначення на підприємстві, зокрема Міністерство енергетики та вугільної промисловості, підтримати кандидатуру від працівників підприємства.

Проте таку рекомендацію (а підписаний головою ОДА документ у цьому питанні не має іншого впливу, крім рекомендаційного) Валерій Куліч пообіцяв підписати за умови надання кандидатом конкретного плану виходу підприємства з кризи та його непричетності до корупційних діянь, які могли спричинити виникнення ситуації, що склалася.

Однак ініціативна група прийшла до голови ОДА з вимогою рекомендувати Міністерству екс-директора підприємства, який, за інформацією Валерія Куліча є безпосереднім учасником протиправних оборудок, які призвели до кризової ситуації на підприємстві і, крім того, перебуває у полі уваги правоохоронних органів з означеного питання.

Валерій Куліч ще на попередній зустрічі прилюдно, у очі екс-директору, а нині знову кандидату на посаду, вказав на те, що саме він ставив підпис під документами, які потягнули за собою конфлікт інвесторів і, як наслідок, блокування роботи заводу.

Отож після чергового, вже емоційного, нагадування ініціативній групі своєї позиції, яка коротко формулюється таким чином: «Ноги цієї людини не буде на підприємстві, тому що злодій має сидіти в тюрмі, а не в кабінеті», Валерій Куліч отримав від представників колективу вже інше подання.

Голова ОДА одразу ж погодився підписати відповідну рекомендацію пропонованому кандидату після долучення до неї біографічної довідки та плану виходу підприємства з кризи.

Останні новини Чернігівщини

Віталій Загайний перевірив, як відбуваються роботи з модернізації ЦНАПу у Городнянській громаді

Віталій Загайний перевірив, як відбуваються роботи з модернізації ЦНАПу у Городнянській громаді 09:32

2 грудня Віталій Загайний перебував з робочою поїздкою у Городнянському районі. Він зустрівся з головою Городнянської райдержадміністрації Денисом Камком та заступником міського голови Віталієм Мамедовим.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 2 грудня по 8:00 3 грудня 2020 року.

Відділення мікрохірургії ока обласної лікарні консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі

Відділення мікрохірургії ока обласної лікарні консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі 08:24

Протягом грудня 2020 року лікарі відділення мікрохірургії ока консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі за номером 0988702052 у робочі дні із 9-ї до 12-ї години.

Відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу 08:11

1 грудня в режимі онлайн відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при Чернігівський облдержадміністрації.