В Центрі підвищення кваліфікації проходить конкурс місцевих ініціатив
Для участі у конкурсі місцевих ініціатив зібралися учасники проекту «Сприяння формуванню громадянського суспільства у сільських та селищних громадах Чернігівської області».
Конкурс, що відбуватиметься протягом 7 – 8 вересня 2015 року в рамках оціночного семінару, передбачатиме оцінку представлених головами територіальних громад проектних ініціатив.
Серед них: ремонт доріг силами жителів громади, ліквідація стихійного сміттєзвалища, створення пожежної команди, відродження хору, будівництво дитячого майданчика, створення історико-меморіального комплексу одного корабля та інші.
На розсуд учасників семінару очільники територіальних громад представлять свої презентації. Оцінювання проходитиме за визначеними критеріями та формами.
Переможці конкурсу візьмуть участь в освітньо-інформаційних візитах до Баварії (ФРН) та Івано-Франківської області.
Проводить семінар референт фонду Ганса Зайделя Юрген Вальхсхьофер.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).