Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 жовтня, 16:59:48

Внаслідок власної необережності при палінні загинув господар помешкання

07.09.2015   11:48

6 вересня о 23:18 у м. Ічня до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу приватного дерев'яного житлового будинку по вул. Тарновських.

До місця пригоди за викликом прибуло відділення 12-ї державної пожежно-рятувальної частини. На той момент відбувалося горіння у одній з кімнат.

Вогнеборці о 23:40 локалізували, а о 01:05 остаточно ліквідували загоряння та врятували помешкання і поруч розташовані 2 споруди господарчого призначення.

Під час гасіння у кімнаті рятувальники виявили тіло 35-річного власника оселі без ознак життя. Причиною трагедії послужила необережність господаря при палінні в приміщенні. Скоріш за все, чоловік кинув непогашений недопалок, що і спричинило загоряння спалимих речей.

 

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті. Обережно поводьтеся з вогнем та не допускайте паління в приміщеннях, ретельно гасіть сірники і недопалки.

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини