Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 січня, 03:44:07

За вчинення таких тяжких злочинів як розбої судами Чернігова з початку року засуджено п’ять осіб

07.09.2015   10:16

Прокуратурою м. Чернігова доведено в суді вину молодика, який скоїв розбійний напад на жінку. Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова його засуджено до 4 років позбавлення волі. Державний обвинувач за ч. 1 ст. 187 Кримінального кодексу України просив суд призначити саме таку міру покарання.

Обвинувачений — житель Славутича, який був у Чернігові проїздом на чужому автомобілі. Про його моральний бік говорить вже те, що достатньою підставою для скоєння розбійного нападу для нього стало… закінчення в баку бензину. Нібито через це він напав на жінку, яка проходила по вулиці, наніс їй два удари дерев’яною палицею по голові, а після того заволодів її речами.  Потерпіла зазнала тілесних ушкоджень як від ударів, так і від падіння.

Погоджуючись з прокурором в обранні міри покарання, суд врахував також думку потерпілої та її представника, які наполягали на призначенні покарання у виді реального позбавлення волі, та те, що завдана злочином матеріальна шкода не відшкодована.

Наразі засуджений подав апеляційну скаргу на вирок суду, а прокурор  — заперечення на неї. Своє слово ще має сказати апеляційний суд.

Триває робота над притягненням до відповідальності й інших злочинців, які в Чернігові зазіхнули на чуже майно.

За вчинення таких тяжких злочинів як розбої судами м. Чернігова з початку року засуджено п’ять осіб.

Загалом цього року державними обвинувачами прокуратури м. Чернігова підтримано державне обвинувачення у 21 кримінальному провадженні щодо тяжких і особливо тяжких злочинів проти майна громадян. З них у дев’яти кримінальних провадженнях — за фактами таємного викрадення майна, поєднаного з проникненням до житла, іншого приміщення чи сховища, та в семи провадженнях за фактами відкритого викрадення майна громадян, поєднаного з насильством чи погрозою його застосування, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб.

У зв’язку зі зростанням кількості злочинів проти майна громадян прокуратурою м. Чернігова та правоохоронними органами міста вживаються заходи для посилення протидії цим злочинам. Винуватці більш ніж 600 подібних кримінальних епізодів цього року вже потрапили на лаву підсудних.

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області 10:52

На Чернігівщині чимало хороших пропозицій від роботодавців, які готові платити гідну заробітну плату. База вакансій служби зайнятості оновлюється щодня, переглянути її можна на порталі державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua. Найбільше вакансій для лікарів, слюсарів, водіїв, швачок, електромонтерів,підсобних робітників тощо.