Поранених чернігівських військовослужбовців лікуватимуть в обласній лікарні
Поранених чернігівських військовослужбовців Національної Гвардії та підрозділів Міністерства внутрішніх справ України, які постраждали під час масових акцій 31 серпня біля Верховної Ради України, лікуватимуть у Чернігові.
Дванадцятеро з них вже знаходяться в КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня». Про це повідомляє Управління охорони здоров’я облдержадміністрації.
За словами заступника головного лікаря з медичної частини Валерія Чобітька, двоє військовослужбовців перебувають у нейрохірургічному відділенні, решта проходить лікування у відділенні ортопедії та травматології.
— Стан хлопців середньої тяжкості, є всі підстави стверджувати, що вони одужають, адже обласна лікарня має все необхідне для інтенсивного та ефективного лікування таких пацієнтів. Можливо, що найближчим часом до нашого закладу з київської клініки буде переведено ще одного пораненого міліціонера – жителя Чернігівщини, – зазначив Валерій Чобітько.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.