Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 лютого, 16:55:54

На школі, в якій навчався загиблий міліціонер, відкрито меморіальну дошку

04.09.2015   07:19

В селі Велика Дорога працівники Ніжинського міськвідділу УМВС в Чернігівській області відкрили пам’ятний знак на школі, де навчався їх загиблий колега Микола Коваль.

Меморіальна дошка була встановлена за ініціативою Ніжинського міськвідділу УМВС та Ради ветеранів міськвідділу. Пам’ятний знак вшановує подвиг інспектора дорожньо-патрульної служби ДАІ сержанта міліції Миколи Миколайовича Коваля, який трагічно загинув під час виконання службових обов’язків 9 серпня 1977 року.

У пам’ятних заходах взяли участь працівники Ніжинського міськвідділу міліції, ветерани органів внутрішніх справ, представники громадськості, учні та педагогічний колектив Великодорізької загальноосвітньої школи.
- Це було давно, але геройські вчинки людей залишаються в наших серцях надовго, щоб виховувати молодь на прикладах доблесті, відваги та мужності старшого покоління, - цими словами Голова Ради ветеранів Ніжинського міськвідділу міліції розпочав пам’ятний захід.

Ветеран розповів присутнім короткий, але яскравий життєвий шлях загиблого правоохоронця. Голова ветеранської організації органів внутрішніх справ міста Бахмача Олександр Матіско у 70-ті роки працював разом з Миколою Ковалем. Офіцер згадував колегу як сміливого, вірного присязі міліціонера, який ніколи не боявся труднощів та завжди йшов до поставленої мети.

Право відкрити меморіальну дошку було надано заступнику начальника Ніжинського МВ УМВС в Чернігівській області майору міліції Сергію Черненку та голові Ради ветеранів ОВС Ніжинського міськвідділу Юрію Михайлову.

На урочистих заходах була присутня і дружина Миколи Коваля – Галина Григорівна, яка подякувала ветеранам, міліціонерам та жителям села за встановлення пам’ятного знаку.

Присутні поклали квіти до меморіальної дошки правоохоронця, який на власному прикладі довів, що справжній міліціонер завжди захищає Закон, навіть ціною власного життя.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.