Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 липня, 10:13:42

На школі, в якій навчався загиблий міліціонер, відкрито меморіальну дошку

04.09.2015   07:19

В селі Велика Дорога працівники Ніжинського міськвідділу УМВС в Чернігівській області відкрили пам’ятний знак на школі, де навчався їх загиблий колега Микола Коваль.

Меморіальна дошка була встановлена за ініціативою Ніжинського міськвідділу УМВС та Ради ветеранів міськвідділу. Пам’ятний знак вшановує подвиг інспектора дорожньо-патрульної служби ДАІ сержанта міліції Миколи Миколайовича Коваля, який трагічно загинув під час виконання службових обов’язків 9 серпня 1977 року.

У пам’ятних заходах взяли участь працівники Ніжинського міськвідділу міліції, ветерани органів внутрішніх справ, представники громадськості, учні та педагогічний колектив Великодорізької загальноосвітньої школи.
- Це було давно, але геройські вчинки людей залишаються в наших серцях надовго, щоб виховувати молодь на прикладах доблесті, відваги та мужності старшого покоління, - цими словами Голова Ради ветеранів Ніжинського міськвідділу міліції розпочав пам’ятний захід.

Ветеран розповів присутнім короткий, але яскравий життєвий шлях загиблого правоохоронця. Голова ветеранської організації органів внутрішніх справ міста Бахмача Олександр Матіско у 70-ті роки працював разом з Миколою Ковалем. Офіцер згадував колегу як сміливого, вірного присязі міліціонера, який ніколи не боявся труднощів та завжди йшов до поставленої мети.

Право відкрити меморіальну дошку було надано заступнику начальника Ніжинського МВ УМВС в Чернігівській області майору міліції Сергію Черненку та голові Ради ветеранів ОВС Ніжинського міськвідділу Юрію Михайлову.

На урочистих заходах була присутня і дружина Миколи Коваля – Галина Григорівна, яка подякувала ветеранам, міліціонерам та жителям села за встановлення пам’ятного знаку.

Присутні поклали квіти до меморіальної дошки правоохоронця, який на власному прикладі довів, що справжній міліціонер завжди захищає Закон, навіть ціною власного життя.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:11

6 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Користуйтеся електронними сервісами у спілкуванні з податковою

Користуйтеся електронними сервісами у спілкуванні з податковою 10:01

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області нагадують, що наразі здійснення прийому відвідувачів у Центрах обслуговування платників відбувається за наступним графіком:

Допомога по частковому безробіттю – програма, яка реально працює

Допомога по частковому безробіттю – програма, яка реально працює 09:47

А віднедавна нею активно користуються й фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників.

На кордоні вилучили набої до травматичної зброї

На кордоні вилучили набої до травматичної зброї 08:38

Днями, в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» оформлявся на виїзд з України легковий автомобіль «RANGE ROVER», під керуванням 34-річного громадянина України.