Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 12:16:55

Медики Чернігова сподіваються, що "Вікно надії" залишатиметься порожнім

03.09.2015   14:50Агенцiя

У Чернігівському пологовому будинку відкрилося «Вікно надії».

Якщо жінка з будь-якої причини не хоче або не може ростити немовлятко, відтепер вона має змогу принести його у спеціальний пункт, що розташований у приймальному відділенні установи та залишити його там, викликавши чергову медичну сестру відповідною кнопкою. У такому випадку жінка зберігатиме анонімність і звільняється від відповідальності за цей вчинок, адже найголовніше – зберегти життя дитини.

Проект «Вікно надії» – не місцева ініціатива. Це державна програма захисту прав новонароджених, яка діє у більшості з родопомічних установ України. Для її реалізації взято за взірець відповідні програми європейських країн, де «Вікна надії» працюють вже з часів Другої Світової війни. Наприклад, у Голландії за їхньою допомогою збережено життя понад 30 тисячам дітей, у Великій Британії – близько 60 тисячам, у Росії – майже 20 тисячам дітей.

Адміністрація та персонал Чернігівського пологового будинку ставиться до такої ідеї схвально та сподівається, що діточок, від яких відмовляються матері, не буде і «тривожна кнопка» ніколи не спрацює.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини