Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 08:49:07

Спокій - ціна життю. ФОТОРЕПОРТАЖ та роздуми

29.08.2015   13:34Агенцiя

Сьогодні, 29 серпня, у Чернігові - День жалоби.

Чернігівська земля прийняла у свої «обійми» ще одного нашого захисника, Героя – капітана Вячеслава Барановського.

Сьогодні на Землі поменшало ще на одного сина, коханого чоловіка, батька. Поменшало ще на одного вірного бойового друга та побратима в результаті ворожих дій в зоні АТО. Сьогодні у святині Чернігова – храму великомучениці Катерини відбулася панахида за убієнним. Знову і знову – панахида. Скільки їх іще буде? Скільки горя і страждання вже принесла ця пресловута «анекція» чи як там її треба називати.

Душа болить, серце плаче і біль душевна не проходить. Яких ще треба жертв у мирний наш час? Так, Герої не вмирають! Але на превеликий жаль з того світу вони до нас приходять тільки у снах та спогадах. Останнім часом, все менше мешканців міста, тай влада, приходять проводжати в останню путь Героїв. А чому так, я задаю собі питання? Диву даєшся, що в Чернігові зовсим недавно проходили такі незвичні дії, місцева революція. Але ж дорогенькі, не всі ходили з гаслами. Це я заявляю достеменно. Чому у Чернігові бійці з зони АТО приїздять ТИШКОМ-НИШКОМ. Ніхто не знає коли вони приїдуть!

Але якщо і приїздять - то в ночі. Де ж та зустріч дорогих захисників, патріотів! А ми в цей час сидимо у екрана, в кафе, веселимося. А вони собі тихонь приїхали, краще рідні хоть зустрічають і нікому вони більше непотрібні.

ХТО В ЦЬОМУ ВИННИЙ! КОЛИ МИ ПЕРЕСТАНЕМО БУТИ БАЙДУЖИМИ? ДЕ НАША КУЛЬТУРА, ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ??? СЛОВА,СЛОВА,СЛОВА…


Фоторепортаж та роздуми від Віктора Кошмала.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.