Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 грудня, 15:25:28

Проведено оперативну нараду з питань притягнення до відповідальності у випадках ухилення від призову за мобілізацією

29.08.2015   11:14Агенцiя

В прокуратурі Чернігівської області відбулась оперативна нарада за участю всіх прокурорів районного рівня, на якій розглянуто стан додержання кримінального процесуального законодавства при досудовому розслідуванні кримінальних правопорушень, пов’язаних з мобілізацією.

Провів нараду прокурор Чернігівської області Віктор Носенко.

Він зосередив увагу прокурорів на активізації розслідування кримінальних проваджень, пов’язаних з ухиленням від призову за мобілізацією. А саме, на дотриманні розумних строків досудового розслідування та інших питаннях, які потребують прокурорського втручання при здійсненні нагляду за досудовим розслідуванням.

На даний час у провадженні органів внутрішніх справ області перебуває 36 кримінальних проваджень цієї категорії. До суду протягом цього року по області направлено 45 обвинувальних актів щодо кримінальних правопорушень за фактами ухилення від мобілізації.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини