Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 06:29:04

Міграційна служба Чернігівщини долучилася до масштабного проекту з надання всебічної безоплатної юридичної допомоги вимушеним переселенцям

26.08.2015   15:40Агенцiя

УДМС України в Чернігівській області долучилося до участі в реалізації масштабного проекту «Адвокація, правовий захист, заснований на громадських принципах, житлова і непродовольча допомога внутрішньо переміщеним особам і населенню постраждалому в результаті конфлікту в Україні».

Реалізують проект у 20-ти областях України Датська Рада у справах біженців у партнерстві з ВБФ «Право на захист», за фінансової підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Партнером проекту в Чернігівській області стала Громадська організація «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини».

Захід передбачає надання всебічної безоплатної  юридичної та консультаційної підтримки, адвокатської допомоги, зокрема в національних і міжнародних  судових інстанціях, з правових питань щодо їхнього статусу, отримання соціальних  гарантій та пільг, працевлаштування, переоформлення прав власності та документів, компенсацій за пошкоджене або втрачене внаслідок  бойових дій майно тощо.

Функція міграційної служби у співпраці в проекті – сприяння в інформуванні громадян як безпосередньо, так і через територіальні підрозділи, до яких звертаються вимушені переселенці з вирішення юридичних та інших питань, про діяльність  проекту та можливість отримання вимушеним переселенцям фахової безоплатної допомоги.

«Наразі в нашому Управлінні задіяно всі інформаційні ресурси з детальною інформацією про діяльність проекту, роз’ясненнями із зазначенням адреси і номером телефону, куди можуть звертатися по допомогу вимушені переселенці. Інформаційну кампанію проводимо як в обласному апараті, так і в кожному із територіальних підрозділів, а їх – 24. Сподіваюся, що наша участь у здійсненні цього важливого проекту сприятиме насамперед реалізації Закону України «Про  забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» та інших правових актів щодо реалізації прав вимушених переселенців, а також відповідатиме нинішньому курсу держави на реалізацію принципу верховенства права та забезпечення прозорості діяльності органів влади», - зазначила начальник УДМС України в Чернігівській області Ксенія Лук’янець.

Тож,   аби отримати правову чи іншу інформацію   щодо свого статусу вимушені переселенці, які перебувають на території Чернігівської області можуть звертатися  до Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за адресою: вул. Горького, буд. 57, м. Чернігів, 14000, телефон «гарячої лінії» (0462)612-532.
 

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.