Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 грудня, 06:39:20

Якісна розмітка-запорука безпеки на дорозі

26.08.2015   09:05Агенцiя

Усі ми добре знайомі з розміткою, що позначає пішохідний перехід, - «зеброю», яка, як відомо, ніколи не втрачала своєї актуальності серед засобів організації дорожнього руху.

Зебра надзвичайно важлива як для пішоходів, так і для водіїв, оскільки перших інформує про найбільш безпечне місце перетину проїжджої частини, а другий попереджає про те, де саме необхідно бути особливо уважним при проїзді. 

Сьогодні у багатьох країнах пішохідні переходи набувають нових елементів, удосконалюються  та стають яскравішими.

Часто можна побачити «зебру» виконану в червоно-білих, жовто-білих, та інших тонах. На думку спеціалістів, такі кольори краще помітні здалеку.

В планах робіт Служби автомобільних доріг на поточний рік для безпеки дорожнього руху проводяться роботи з нанесення  червоно-білих пішохідних переходів на дорозі державного значення М-01 Київ-Чернігів-Н.Яриловичі та Р-67 Чернігів-Ніжин-Прилуки-Пирятин.

Контроль виконаних робіт перевіряють працівники Служби автомобільних доріг відділу технічного контролю нових технологій та спеціалісти служби  лабораторії з контролю якості виробництва автомобільних доріг.

Роботи на замовлення САД у Чернігівській області виконує ТОВ «Транс Лайн Груп»

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини