Дорога-не пробачає помилок
22 серпня близько 22:10 в місті Чернігові на перехресті проспекту Миру з вулицею Щорса сталася дорожньо-транспортна пригода за участю автомобіля та мотоцикла.

18-річний водій автомобіля «Geely Emgrand» рухаючись по проспекту Миру в напрямку проспекту Перемоги при проїзді регульованого перехрестя зіткнувся з мотоциклом марки «Loncin» під керуванням 28-річного водія, який виїхав на дане перехрестя з проспекту Мира від ресторану «Счастье».
Після зіткнення, пасажира мотоцикла відкинуло на тротуар. Від отриманих тілесних ушкоджень він загинув на місці пригоди. Особа загиблого встановлюється.
Водій мотоцикла з тяжкими травмами каретою швидкої допомоги доставлений до Чернігівської міської лікарні №2.
По факту ДТП відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Слідчим відділом УМВС України в Чернігівській області проводиться подальша перевірка.
Останні новини Чернігівщини
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51
У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50
Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48
В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.
Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46
З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.