Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 15:59:55

Вакансії безробітним пропонували прямо на території підприємства, якому не вистачає робочої сили

24.08.2015   08:26

Всім бажаючим обіцяли і роботу, і перенавчання, і пристойну заробітну плату. Все це було у Чернігівському тролейбусному управлінні.

Так обласний центр зайнятості проводив тут ярмарок вакансій. Подібні заходи вважають гарною традицією, адже безробітні можуть не лише отримати інформацію про професію, а ще й побачити, де доведеться працювати. Статистика ж говорить, що значний відсоток людей, які шукають роботу, після подібних екскурсій таки працевлаштовуються.

Їх зібрали у залі Чернігівського тролейбусного управління. Прямо з центру зайнятості безробітні прийшли до потенційного працедавця спитати про роботу. У кожного своя сумна історія. Приміром, 32-річний Олександр вже змучився ходити по підзаробітках. А 34-річна Надія півроку не може знайти роботу.

Саме молодих кадрів вже давно не вистачає Чернігівському тролейбусному управлінню. Ситуація з робочою силою тут майже критична.

Молодь не хоче братися за роботу, яку пропонує Чернігівське тролейбусне управління, констатує його керівництво. Тут катастрофічно не вистачає водіїв тролейбусів, кондукторів й працівників робітничих спеціальностей. Комунальний заклад після ярмарку вакансій таки сподівається укомплектувати вільні робочі місця.


Безробітним, які прийшли на ярмарок вакансій, провели екскурсію по управлінню і розповіли про його перспективи: це і оновлення тролейбусного парку, і отримання пільгового кредиту на це. Мінятимуть і кадрову політику — за допомогою центрів зайнятості. Лише за останні півтора року 36 безробітних служба зайнятості працевлаштувала у Чернігівському тролейбусному управлінні. За державні кошти людей, які шукають роботу, наприклад, водіїв тролейбусів, перенавчають. Подібні заходи і акції допомагають розвантажити ринок праці. Бо, за статистикою, сьогодні маємо в Україні майже мільйон безробітних.

Ну, до речі, після подібних акцій та екскурсій значний відсоток безробітних залишаються працювати на підприємствах, куди їх запрошують центри зайнятості. Це, власне, і є метою днів відкритих дверей.


Чернігівська обласна Державна телерадіокомпанія

 

Останні новини Чернігівщини

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.

За 6 місяців – 600 нових родин

За 6 місяців – 600 нових родин 11:01

Перші 6 місяців 2020 року закарбували у пам’яті кожного різні моменти, проте для молодят, які створили у цей період родини, вони залишаться знаковими впродовж усього життя.