Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 15:40:01

В ДТП травмувалась неповнолітня

24.08.2015   08:21

22 серпня в місті Чернігові близько 15:25 41-річний водій місцевий мешканець керуючи автомобілем «БАЗ-2215» рухаючись по проспекту Миру в напрямку вулиці Щорса зіткнувся з автомобілем «RENAULT TRAFIC» під керуванням 81-річного Михайла, який рухався зі сторони Софії Русової в напрямку вулиці Садової.

Внаслідок зіткнення транспортних засобів на перехресті Проспекту Миру-вулиці Войкова водій автомобіля «RENAULT TRAFIC» скоїв наїзд на 13-річну Вікторію, яка в цей час перетинала проїжджу частину дороги на регульованому пішохідному переходу.

Дівчинка отримала тілесні ушкодження, була доставлена до травмпункту дитячої обласної лікарні. Після надання першої медичної допомоги дівчинка відпущена додому.

 Шановні водії, при під’їзді до регульованого перехрестя  не  втрачайте пильність, особливо у ситуації, коли ви наближаєтесь до світлофора, на якому заборонний сигнал світлофора змінився на дозволяючий. На дорозі, що перетинається, завжди може з’явитися транспортний засіб, водій якого у силу халатності або неуважності рухається на заборонний сигнал світлофора.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.