Шлюби з іноземцями
У 2011 році в області було зареєстровано 7686 шлюбів. Абсолютна більшість шлюбів (97,8%) була укладена між громадянами України.
Досить рідко жителі області беруть шлюб із громадянами інших держав. І все ж таки віддала перевагу іноземцям 121 наша громадянка. А саме 33 наречених мали громадянство Російської Федерації, сімнадцять – Грузії, тринадцять – Німеччини, шість – Ізраїлю, по п’ять – Білорусі та Туреччини, по чотири – Молдови, Канади, Італії та Азербайджану, троє – Польщі, по два – Греції, Литви, Великої Британії, Тунісу, Ірану.
Одним нареченим були представлені тринадцять країн (Болгарія, Румунія, США, Ефіопія, Єгипет, Нігерія, Ліван, Сирійська Арабська Республіка, Узбекистан, Нова Зеландія, Норвегія, Австрія та Сербія).
Серед сорока трьох громадянок інших країн, які обрали наречених з України, були двадцять три громадянки Російської Федерації, по п’ять – Білорусі та Молдови, по дві – Латвії, Азербайджану, Грузії, Узбекистану, та по одній – Ізраїлю й Киргизстану.
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).