Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 листопада, 05:15:23

Таксисту було мало заробітку, вирішив підхалтурити

05.03.2012   17:21

Клієнти 36-річного таксиста з Чернігова Вадима (ім'я змінено) часом поєднували два задоволення одразу - їхали з вітерцем, а потім за бажанням могли придбати ще й трохи "веселих цигарок".

Таксист суміщав одразу два заняття: доставку клієнтів до пунктів призначення та продавав охочим марихуану усього за 80 гривень коробок. Як таксист розпізнавав охочих до "травички", невідомо, але бізнес був поставлений на широку ногу.

Вадим був раніше судимий за крадіжки, звільнився з місць позбавлення волі минулого року і для себе вирішив, що красти більше не буде. Надумав заробляти  гроші законно, тож придбав машину, почав таксувати. Та грошей все одно було замало, тому вигадав ще один спосіб збагачення. У себе в селі облаштував на закинутих фермах земельні ділянки, де почав культивувати коноплю. А оскільки з таким товаром на ринок не підеш, покупців за об'явою не знайдеш, тому вирішив подавати товар клієнтам таксі.

Така торгівля не пройшла поза увагою співробітників сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Чернігівського міського відділу міліції. Вони дізналися, що Вадим має конопляно-таксовий бізнес, тож деякий час документували протиправну діяльність, збирали доказову базу, а потім затримали. Під час обшуку в авто у таксиста виявили пакунок з коноплею, а на холостяцькій квартирі ще пакунки з коноплею та засіб для куріння марихуани.

Вилучене зілля оперативники направили на експертизу, за даним фактом порушена кримінальна справа за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України ("Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту"), санкція якої передбачає позбавлення волі до 3-х років.

Останні новини Чернігівщини

Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45

За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).

На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44

Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини